WYDARZENIA Szyb Maciej – Marzec

0
2240

Szyb Maciej – kalendarz imprez na marzec 2018

1-31 marca 2018
Bistro Szyb Maciej, wstęp wolny
Wystawa poplenerowa „Poprzemysłowe obiekty kopalni Castellengo”
Wystawa, którą można oglądać w Bistro Szyb Maciej, prezentować będzie zdjęcia wykonane podczas pleneru fotograficznego, jaki odbył się na terenie kopalni Siltech, dawniej kopalni Castellengo, którą hrabia Bellestrem wybudował w Zabrzu-Biskupicach. Inicjatorem pleneru, który odbył się w maju 2017 roku było Towarzystwo Miłośników Rokitnicy przy współpracy z Panią Gabrielą Pudlo-Chojnacką. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy, gdyż obecnie część obiektów przeznaczonych jest do całkowitego wyburzenia. Wstęp na wystawę jest wolny!

8 marca 2018, godz. 18.00
Bistro Szyb Maciej, bilet: 30zł/os.
Warsztaty dla kobiet „Uroda w kuchni”
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Panie na warsztaty „Uroda w kuchni”, podczas których każda z uczestniczek dowie się, jak w prosty sposób z produktów dostępnych w każdej kuchni można przygotować naturalne i zdrowe kosmetyki – maseczki, kule do kąpieli itp. Ograniczona ilość miejsc – decyduje kolejność rezerwacji – tel. 32 323 14 75.

9-11 marca 2018
Kompleks Szyb Maciej
Akcja promocyjna „Polska, zobacz więcej – weekend za pół ceny”
Wydarzenie ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Najbliższa edycja akcji „weekend za pół ceny” odbędzie się w dniach: 9-11 marca 2018 r. Realizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną, a Szyb Maciej także bierze udział w akcji, proponując zwiedzanie w atrakcyjnych, obniżonych cenach!

Aktualna edycja akcji zawierać będzie zwiedzanie z 50% zniżką – cena regularna: 8zł (osoby dorosłe), 4zł (dzieci, emeryci, renciści), cena w promocji: 4zł (osoby dorosłe), 2zł (dzieci, emeryci, renciści). Tegoroczna oferta nie będzie zawierać zniżki na gastronomię. Ograniczona ilość miejsc – decyduje kolejność rezerwacji – tel. 32 323 14 75.

17 marca 2018
Bistro Szyb Maciej
Dzień św. Patryka w Bistro Szyb Maciej!
Zapraszamy do Bistro Szyb Maciej na wspólne świętowanie Dnia Św. Patryka!

21 marca 2018
Restauracja Szyb Maciej
Festiwal Restauracji Goût de France / Good France
Już po raz czwarty wydarzenie Goût de France / Good France zgromadzi nas w pierwszym dniu wiosny, a więc 21 marca 2018 roku, wokół szefów kuchni na pięciu kontynentach: razem obchodzić będziemy święto francuskiej gastronomii. Do akcji kolejny raz przystąpi Restauracja Szyb Maciej, która zaproponuje doskonałe, francuskie przysmaki. Szczegóły oraz rezerwacje stolików – tel. 32 323 14 75 lub www.szybmaciej.pl/wydarzenia

23 marca 2018, godz. 19.00-21.00
Bistro Szyb Maciej – wstęp wolny!
Karaoke w Bistro Szyb Maciej
Bistro Szyb Maciej zaprasza na kolejną odsłonę karaoke. Zapraszamy do wspólnej zabawy, przy najlepszych hitach wszystkich dekad. Rezerwacje stolików – tel. +48 32 323 14 76

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj