Wrocławski inQUBE wspiera startupy. Bezpłatne webinary, spotkania online, konsultacje.

0
1130

W maju inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, pomimo pandemii, nie zwalnia tempa. Wszyscy, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania, którzy są spragnieni wysokiej jakości wiedzy, mogą bezpłatnie zarejestrować się na organizowane wydarzenia.  

Do końca maja można wziąć udział w kilkunastu webinarach i konsultacjach online. Zaproszeni eksperci  opowiedzą m.in. o przyszłości polskiego rynku gamingowego, funduszach europejskich dla przedsiębiorców, sztucznej inteligencji w biznesie czy storytellingu w startupie. To oczywiście tylko wycinek z oferty wydarzeń organizowanych przez inQUBE. Każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki w świecie startupów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Jak co miesiąc osoby prowadzące działalność gospodarczą lub startupy mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji księgowych i podatkowych. Szczególną popularnością cieszą się spotkania online z inwestorami, które są doskonałą szansą na przedstawienie swojego pomysłu na biznes i uzyskanie porady w kwestii finansowania oraz tworzenia startupów, a także wdrażania nowych produktów na rynek.

– Prawdziwą wartością organizowanych przez nas webinarów i konsultacji, jest ekspertyza naszych prelegentów. To wysokiej klasy fachowcy, ludzie, którzy odnieśli wymierny sukces w biznesie.  Cieszymy się, że zgodzili się dzielić wiedzą z naszymi odbiorcami całkowicie bezpłatnie – mówi Patrycja Modrzejewska, dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Wszystkie wydarzenia są całkowicie bezpłatne i otwarte dla uczestników spoza Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wystarczy się zarejestrować. Szczegóły dotyczące wszystkich webinarów i konsultacji, w tym linki do zapisów, dostępne są na stronie https://inqube.pl/maj-harmonogram-wydarzen-inqube

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości został utworzony w celu wspierania aspiracji biznesowych studentów, absolwentów, pracowników naukowych oraz początkujących przedsiębiorców z branży ICT.

Z wrocławskim Inkubatorem współpracuje zespół ekspertów z różnych dziedzin. To zarówno naukowcy, jak i praktycy biznesu, którzy wspierają merytorycznie osoby planujące oraz rozwijające swoją działalność gospodarczą. inQUBE to także nowoczesna przestrzeń, stanowiąca część kampusu największej ekonomicznej uczelni na Dolnym Śląsku, będąca miejscem spotkań, pracy i nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj