Weź udział w ankiecie i wypowiedz się na temat reklam w mieście

0
1262

Czy w Żorach jest za dużo reklam oraz czy ich zamieszanie powinno zostać uregulowane – na te tematy mogą wypowiedzieć się mieszkańcy Żor, poprzez udział w specjalnej ankiecie przygotowanej przez Urząd Miasta Żory.

 

Gmina miejska Żory opracowuje projekt tzw. kodeksu reklamowego, czyli uchwały ustalającej zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabaryty, standardy jakościowe oraz rodzaje materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane w mieście.

W celu zbadania opinii mieszkańców dotyczącej reklam w poszczególnych częściach naszego miasta, na zlecenie Urzędu Miasta Żory przeprowadzone zostanie badanie ankietowe. Ankiety będzie można wypełnić 7 i 8 kwietnia  na ulicach i w wybranych punktach Żor.Zwracamy się do Państwa prośba o udzielanie odpowiedzi na trzy krótkie pytania. Umożliwi nam to zapoznanie się z Państwa opinią.

Ankietę można także wypełnić w wersji online,  
(https://pwc.qualtrics.com/jfe/form/SV_7NE6eWUki2k6hNj)

Można także pobrać ankietę poniżej, a następnie przesyłać ją mailowo na adres . Do ankiety można dołączyć także zdjęcia dobrych i złych przykładów reklam w mieście oraz swoją opinię na ten temat.Termin składania ankiet mija 17 kwietnia br.

(http://www.zory.pl/images/komunikaty/2017/ankieta-MKZ/ankieta-reklama.doc)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj