VII Międzynarodowa Konferencja „Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi”

0
3233

Zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji pn.: „Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.  

Podczas tegorocznej edycji podejmiemy próbę zdefiniowania KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI. W zmieniającym się w cyfrowym tempie otoczeniu biznesowym kluczowa staje się dla pracodawców transformacja kultury organizacyjnej, która będzie wspierać utrzymanie i zaangażowanie pracowników oraz przyciągać kandydatów do pracy.

Sektor samorządowy obejmuje swoją działalnością wiele obszarów poczynając od masowej obsługi klienta jak np. przy obsłudze dowodów osobistych, poprzez działania kulturalne, społeczne, edukacyjne, a kończąc na  działaniach kreujących dany region np. jako przyjazny inwestowaniu. Aby mógł działać efektywnie powinien zmierzać do zwinnej organizacji, czyli reagującej w sposób ciągły na zmiany, a także samoistnie stawać się liderem zmian. Jednym z wyzwań staje się pozyskiwanie kompetencji umożliwiających realizowanie tych celów.

W ramach dwóch dni spotkań będziemy o tym dyskutować, a także o wyzwaniach HR w dobie zmieniającej się rzeczywistości podczas wystąpień, sesji networkingowej, a także warsztatów.

Karty zgłoszeniowe oraz program Konferencji dostępne są na stronie http://konferencjazzl.um.zabrze.pl/.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.11.2017 r.

EwaW1

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj