Trzeba kochać ludzi i pracować z sercem…

0
3448

Jak mogę podarować Ci piękno

Źródłem sukcesów jest pozytywna postawa, oraz talent do wykorzystywania możliwości, także wytrwałość i cierpliwość. Trzeba kochać ludzi i pracować z sercem…

 

Marta Szczegodzińska – Starsza Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay. Karierę z Mary Kay rozpoczęła w 2008 roku jako konsultantka kosmetyczna Mary Kay. Była wtedy w 8 miesiącu ciąży i nie znała się na kosmetyce i makijażu.

Szybko zauważyłai, że kondycja jej skóry znacznie się polepszyła, wygląda świeżo, promiennie, zniknęły przebarwienia, jest gładka, dobrze nawilżona. W firmie Mary Kay na szkoleniach z wizażystami i kosmetologiem oraz kobietami biznesu i sukcesu nauczyła się rownież idealnie dobierać podkład oraz makijaż.

Zaczęła się dzielić tym, czym dysponuje – kosmetykami , wiedzą i możliwościami. Po roku bycia Konsultantką rozpoczęła program, który dawał jej szanse na jeszcze więcej. Więcej czasu dla dzieci i męża, rozwój osobisty, pieniądze i niezależność.

Dziś jest Starszą Dyrektor Sprzedaży i promuje przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty wśród kobiet, prowadząc szkolenia oraz warsztaty. Uczy jak spełniać swoje marzenia, rozwijać talenty i jak odnaleźć pasję w życiu. Kocha swoją pracę, a szczególnie lubi spotykać się z kobietami ambitnymi, które mają pragnienia w sercu i marzenia. Udowadnia, że można z powodzeniem łączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym.

Moim marzeniem jest stworzenie w Polsce mocnego obszaru krajowego, dzięki czemu setki kobiet będą się cieszyć sukcesami i niezależnością finansową – mowi Marta. – Mary Kay jest wzbogacaniem życia kobiet, mocno wierzę, że tak właśnie jest!

Marta Szczegodzińska – Starsza Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay.

 

trzeba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj