Społeczno-biznesowe spotkanie Kobiet Charyzmatycznych i Członków Grupy Charyzma i Powołanie na Śląsku

0
1170

W czwartek 17-go marca odbyło się spotkanie Grupy „Charyzma i powołanie” na Śląsku. Goście odwiedzili obiekty zarządzane przez Kobiety Charyzmatyczne oraz Członków Honorowych Stowarzyszenia: Elektrociepłownię Szombierki w Bytomiu, BetaMed w Chorzowie, AWF w Katowicach, Centrum Leczenia Endometriozy w Rudzie Śląskiej oraz Salon Mody G-style. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja oraz koncert zespołu „Tamtej Nocy”w Hotelu Biały Dom w Paniówkach.

Spotkanie rozpoczęło się od konferencji Władysława Grochowskiego – prezesa firmy Arche w Elektrociepłowni w Bytomiu.

Następnie uczestnicy udali się do BetaMedu w Chorzowie, gdzie Aneta Mrówka oprowadziła ich po centrum medycznym oraz po Drzazga Clinic – klinice medycyny estetycznej.

Potem goście odwiedzili AWF w Katowicach, na którym dr Agnieszka Nawrat przeprowadziła rozmowy nt. zdrowia oraz kompleksowe badania w ramach Programu Senior 45+.

Następnym odwiedzonym miejscem było Centrum Leczenia Endometriozy w Rudzie Śląskiej prowadzonej przez dr Mariusza Wójtowicza.

Wycieczka zakończyła się wizytą w salonie mody G-Style Grażyny Pander-Kokoszki, gdzie można było podziwiać, a nawet zakupić sukienki.

Po zwiedzeniu wszystkich miejsc uczestnicy udali się do Hotelu Biały Dom w Paniówkach, na koncert charytatywny na rzecz ofiar wojny na Ukrainie zespołu „Tamtej nocy”, którego menadżerem jest Dawid Domaracki.

Będziemy wdzięczni za przesyłanie datków na rzecz ofiar wojny z Ukrainy na konto Fundacji In Corpore prowadzonej przez naszą Charyzmatyczną dr Iwonę Sosnowską-Wieczorek na numer konta: 02 1090 2011 0000 0001 1511 1518.

W trakcie wydarzenia Katarzyna Domaracka odebrała nominację do tytułu Kobiety Charyzmatycznej.

Red. Bartosz Sekuła

Foto. Sebastian Dziębowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj