Solidarni z Wuhan krajowi przedsiębiorcy wspierają koncert

0
960

Charytatywna inicjatywa samorządu gospodarczego rozkręca się! Na apel „Solidarni z Wuhan” odpowiedzieli producenci innowacyjnych środków do dezynfekcji, przyjaznych środowisku, produkowanych na bazie probiotyków. Dzięki złożonym deklaracjom wsparcia informujemy, że bilety na koncert będą kosztować tylko 40 złotych!

Koncert charytatywny pt. „Solidarni z Wuhan” odbędzie się w Filharmonii Narodowej w Warszawie, 27 lutego br. o godz. 19:00.

Wielkim sercem podzielą się artyści z różnych „klimatów” muzycznych.

Zagrają z nami: Golden Life, Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late.

Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie omijajmy obojętnie problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. W chwilach trudnych bądźmy solidarni!

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców w Wuhan lub innej miejscowości.

Formularz rejestracyjny na koncert: http://solidarni.szef.co/formularze/koncert-charytatywny

Uprzejmie prosimy także o pomoc w formie datków.

Nr konta bankowego Warszawskiej Izby Gospodarczej dedykowanego temu wydarzeniu:
83 1160 2202 0000 0004 5688 0465
wpłata tytułem: wsparcie koncertu charytatywnego „Solidarni z Wuhan”.

Każda forma pomocy jest bezcenna.

Zapraszamy do zamawiania biletów on-line oraz rekomendację koncertu „Solidarni z Wuhan”

Razem możemy więcej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj