Premierowy koncert zespołu Andrzeja Domżoła w Słupna Beach Bar Mysłowice

0
610

26 listopada odbył się andrzejkowy koncert rockowy Andrzeja Domżoła. Muzyk wystąpił ze składem: Michał Palka (gitara solowa i prowadząca, Hubert Domżoł (perkusja) i Adrian Żeleźny (gitara basowa). Był to pierwszy występ tej grupy. Artysta zaprezentował swoje utwory autorskie, które ukażą się na jego nowej płycie w przyszłym roku.

Publiczność z różnych przedziałów rockowych bawiła się świetnie przy dźwiękach muzycznych light rock. Muzycy okazali się prawdziwymi wirtuozami, co było wynikiem ich wieloletniego doświadczenia zdobytego na różnych scenach.

Organizatorami wydarzenia byli: Andrzej Domżoł, Słupna Beach Bar oraz Redakcja Magazynu WHY Story, która objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Andrzej Domżoł to gitarzysta, autor tekstów, kompozytor, założyciel takich zespołów jak Silver Samurai oraz Californian. Artysta występował na koncertach z takimi kapelami jak np. Cree czy Sami. Swoje kompetencje rozwijał podczas warsztatów prowadzonych przez Jana Borysewicza, założyciela zespołu Lady Pank.

Wydarzenie było także promowane przez Telewizję Mysłowice – https://itvm.pl/

red. Bartosz Sekuła

foto. Beata Sekuła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj