Pomaganie jest takie proste

0
2453

Niemal za każdym razem otwierając media społecznościowe takie ja Facebook, przeglądając gazetę, czy nawet idąc ulicą słyszymy prośbę o finansowe wsparcie. Jest ich tak wiele, że często musimy zamknąć na nie swoje uszy i serca. Dlatego wcale nie jest łatwo pomagać i trudno zbierać pieniądze, gdy ich potrzebujemy.

Na Jillion (www.thejillion.com) to, co ważne finansowane jest za pomocą społecznościowych aukcji. Można dać coś od siebie, albo wylicytować dla siebie fajną rzecz czy usługę.

Na Jillion potrzebujący zamiast prosić o pieniądze, proszą znajomych, rodzinę i przyjaciół o oddanie swoich talentów, czasu albo fajnych rzeczy i wystawienie ich na aukcje. Każda osoba dająca sama reklamuje swoją aukcję. W ten sposób kolejne osoby przyłączają się do pomocy, walcząc o unikatowe oferty m.in. ręcznie robioną wełnianą chustę, weekend w pensjonacie, pyszne ciasto, bilety na mecz w strefie VIP czy lekcję gotowania dla dzieci w modnej szkole. Dochód zawsze wspiera ważny projekt, jak na przykład leczenie, remont szkoły czy debiutancki spektakl teatralny.

Jillion został stworzony przez trójkę przyjaciół, którzy w ten sposób sfinansowali operację syna przyjaciółki, a potem postanowili przekazać tę metodę innym.

Pomaganie jest takie proste. Podziel się tym, co masz albo kup sobie jakąś wyjątkową rzecz:

www.thejillion.com

www.facebook.com/thejillion

Edyta Kotowicz

pomaganie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj