PIERWIASTEK K! odkryty!

0
1708

Po raz kolejny śląskie kobiety spotkają się 8. marca w Katowicach, by podczas spotkania organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i partnerów – agencje MOMA i FAME PR – wyodrębnić pierwiastek, który szczególnie daje o sobie znać właśnie w okolicach początku marca – PIERWIASTEK K! Wydarzenie, podobnie jak poprzednie edycje, będzie obfitowało w atrakcje, a o jego wyrazisty charakter zadbają kochane – przede wszystkim na Śląsku – Frele.

Wydarzenie jest połączeniem tego, co merytoryczne i związane z przedsiębiorczością z tym, co przyjemne. Misją, która przyświeca organizatorom, jest konsolidowanie śląskiego środowiska kobiet biznesu, dając jednocześnie platformę do wymiany zawodowych doświadczeń i zdobywania wiedzy. Wszystko okraszone atrakcjami, które, także w sferze dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie, inspirują i podpowiadają.

Regionalna Izba Gospodarcza z założenia skupia śląski biznes. W tym wypadku działania kierujemy do wybranej grupy – kobiet biznesu, by wspomóc efekt synergii, który możliwy jest tylko wtedy, kiedy budujemy relacje – mówi Ewa Kowacz z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach – Po wielu wydarzeniach widzimy, że śląskie kobiety biznesu bardzo chętnie spotykają się ze sobą i dzielą doświadczeniami. Dlatego nie ustajemy w staraniach, by kontynuować organizację wydarzenia z cyklu Pierwiastek K!

Atrakcyjności wydarzenia dowodzą prelegentki, które już zapowiedziały swój udział w merytorycznej części wydarzenia. Przed uczestniczkami wystąpią podczas paneli dyskusyjnych i prezentacji.

W programie znajdą się wystąpienia m.in:

Karoliny Hudowicz – Przed jakimi wyzwaniami stajesz, Liderko Przyszłości?”

Barbary Lech „Pewność siebie na faktach”

Gabrieli Cerowskej z agencji MOMA „Media społecznościowe – wykorzystaj je!

Doroty Mastalskiej – Jak budować kobiece relacje w biznesie

Właścicielki marki BRO.KAT opowiedzą o nieoczekiwanych projektach, które powstawały w przedziwnych okolicznościach w wystąpieniu pt. „To się musi dać zrobić”.

Zaś Edytę Przybyłek, Katarzynę Stachowicz, Gabrielę Kaczyńską i Justynę Kłosowską zaproszono do dyskusji panelowej o recepcie na sukces i sile kobiet.

Część merytoryczną poprowadzi Marta Cała-Sturzbecher, właścicielka agencji MOMA i ekspert ds. komunikacji.

W strefie konsultacji znajdą się specjaliści, którzy na co dzień wspierają kobiety w ich trosce o ciało i dobre samopoczucie. Będą konsultacje dermatologiczne, trychologiczne (Barbara Szafarczyk-Mańkowska) i kosmetyczne (marki Ringana, Dr Belter, Mary Kay) Rad udzielą także: brafitterka (Vanilla Body Shop), wizażystka (marka Paese). A o reportaż z eventu zadba fotografka Ksenia Cieślik.

Całości dopełni dyskusja na temat kobiet w drodze do sukcesu, do której w tym roku zaproszone zostały Frele – artystki, które promują śląskość poprzez swoje dokonania, a jednocześnie mają wizerunek mocnych, pewnych siebie kobiet. Czy dzięki sile kobiecych gardeł powstanie grupowa wersja hitu Freli Dejta cicho, coveru znanego przeboju Despacito? Dowiemy się już 8. marca!

Projekt powstał z potrzeby zakomunikowania, że biznes to nie tylko męski świat. Zależało nam, by wydarzenie tworzyły kobiety i żeby to one inspirowały uczestniczki do rozwoju, nawiązywania relacji i realizacji pasji – mówią członkinie Komitetu Organizacyjnego, na czele z Bogusławą Bartoszek, Dyrektor Generalnym RIG w Katowicach – Chcemy, by PIERWIASTEK K! obfitował w naukę dobrych praktyk, ale nie tylko tych gospodarczych i związanych rozwojem zawodowym. Pragniemy tego dnia przekazać wszystkim uczestniczkom pakiet praktycznej wiedzy dotyczącej zdrowia, urody i kobiecej energii – tej supermocy, która pomaga innym rozwijać się.  

Swoją supermoc zaprezentuje m.in. malarka, Anita Zofia Siuda, przygotowując dla uczestniczek wystawę obrazów.

To jedyne takie wydarzenie na Śląsku, mające na celu edukację, nawiązywanie kontaktów oraz wymianę doświadczeń wśród uczestniczek, a także ich promocję na lokalnym rynku. Będzie inspirująco, zabawnie, a także smacznie – nie zabraknie smakołyków oraz dobrej kawy. Dodatkową atrakcją dla uczestników wydarzenia będą upominki przekazane przez partnerów wydarzenia.

Zachętą do udziału będzie na pewno relacja z ubiegłorocznej edycji Pierwiastka K!

Ważne informacje:

8. marca 2019 r.

godz. 17.00 – 21.00

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

Bilety: https://pierwiastekk2019.evenea.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj