X Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego 12.04.2019 | Trwają zapisy!

0
1059

Dnia  12kwietnia 2019 roku w godzinach 10:00-13:00 i 15:00-17:00 odbędzie się X Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego.

Z okazji edycji jubileuszowej Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Opolskiego postanowiło wprowadzić do oferty  PAKIET PLUS, który wzbogaca ofertę o kilka atrakcyjnych dla rozwiązań. Dla posiadaczy pakietu zaplanowano m.in. wydanie rekomendacji pn.  Czego oni właściwie chcą? Oczekiwania studentów Uniwersytetu Opolskiego względem pracodawcówZapraszamy do zapoznania się z tegorocznym planem Giełdy Pracy:

W godzinach 10-13 odbędzie się część targowa – okazja do skutecznego nawiązania współpracy, możliwość zweryfikowania umiejętności studentów i absolwentów, pierwsze rozmowy kwalifikacyjne, nawiązanie kontaktów, które owocują późniejszą współpracą i zatrudnieniem. W tym czasie Wystawcy zaopatrzeni w  pakiet plus mają  możliwość poprowadzenia szkoleń i warsztatów;

W godzinach 15-17 odbędzie jest  część networkingowa – celem spotkania jest przedstawienie propozycji rozwiązań wypracowanych w trakcie  warsztatów deliberatywnych, w których wezmą udział studenci, a które odbędą się w dniu giełdy. Omówienie proponowanych rozwiązań odbędzie się przy wsparciu merytorycznym zespołu ekspertów Uniwersytetu Opolskiego oraz z udziałem Państwa – pracodawców.  

Dodatkowo, dla posiadaczy  pakietu plus przewidziano  indywidualne konsultacje wraz z omówieniem rekomendacji w dowolnie wybranym terminie, a także wsparcie w zorganizowaniu  akcji promocyjnej na terenie Uniwersytetu Opolskiego. 

Karolina Trościanka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj