Patrycja Tomaszczyk-Kindla kobietą niezwykłą

0
10466

W dniu 14 marca 2019r. na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego odbyła się Gala wręczenia Tytułów Kobiet Charyzmatycznych. Część merytoryczną moderowała Beata Sekuła, redaktor naczelna Magazynu WHY Story, natomiast uroczystość rozdania nagród prowadziła Patrycja Tomaszczyk-Kindla,
dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Patrycja Tomaszczyk-Kindla, mama 9 letniego Nikodema, jest żoną producenta muzycznego Marcina Kindla. Z wykształcenia dziennikarka, prezenterka telewizyjna z wieloletnim stażem (TVP 3 Katowice, TVN Kraków, TVS).

Autorka wielu programów, w tym magazynu medycznego MISJA ZDROWIE (TVS), programu dla kobiet RADIO KOBIET, programu informacyjnego PREMIERA,  programu dla dzieci KONCERT ŻYCZEŃ, muzycznego programu SZAFA. Właścicielka firmy eventowej DO OR DIE FACTORY, od wielu lat również konferansjer.

Pasjonatka prędkości, uczestniczka rajdów offroadowych dla kobiet Women’s Challenge w Wiśle (2017, 2018 zajęła 3 miejsce w swojej klasie). Po pracy wkłada wygodne buty i wyjeżdża z garażu swoim maverickiem- to rodzaj quada z klatką, pojazd przeznaczony do jazdy w terenie, im więcej błota i wody- tym większa radość i zabawa. Największą przygodą był ubiegłoroczny męski wyjazd do Portugalii. 

Patrycja była w tym gronie  jedyna kobietą  za kierownica pojazdu offroadowego. Hobby poza motoryzacją: książki, dobre filmy- głownie horrory i thrillery, treningi na siłowni oraz bieganie. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj