ORKIESTROWE WIEŚCI

0
2540
Interwencja rządu RFN w sprawie tegorocznej edycji Przystanku Woodstock, kilka porad dla festiwalowiczów, którzy chcą ze sobą zabrać swoje pociechy, terminy spotkań z gwiazdami, zamknięta strefa powietrzna nad festiwalem, woodstockowy teledysk PLAY, strefy „Sprawdź promile”, strefa chill out przy rockowym sklepie Lidl, zdjęcia w namiocie Ricoh, gdzie zarejestrować cenne rzeczy przed wyjazdem na festiwal, woodstockowa zbiórka krwi, a na zakończenie – bilety na Wielki Mecz WOŚP vs. TVN cały czas w sprzedaży! Miłej lektury! 
Rząd RFN interweniuje w sprawie Przystanku Woodstock
Koordynator rządu Republiki Federalnej Niemiec ds. polsko-niemieckiej współpracy społecznej i przygranicznej, a jednocześnie premier Brandenburgii, Dr Dietmar Woidke, podjął interwencję w sprawie 23. Przystanku Woodstock. Informacja o tym dotarła do Fundacji WOŚP za pośrednictwem Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego, a opublikowana została na oficjalnym portalu Landu Brandenburgii.
Zamknięta przestrzeń powietrzna nad Woodstockiem
Zgodnie z informacją od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, w dniach 31 lipca – 7 sierpnia przestrzeń powietrzna nad 23. Przystankiem Woodstock zostanie zamknięta. Oznacza to całkowity zakaz używania dronów nad terenem festiwalu, niezależnie od ich masy.
Woodstock dla dzieci
Na 23. Przystanek Woodstock możena przyjechać całymi rodzinami, również z najmłodszymi pociechami, należy jedynie przestrzegać paru zasad i odpowiednio się przygotować. Nas ogromnie cieszy, że Woodstock jest miejscem międzypokoleniowymi ponad podziałami.
Woodstock łączy pokolenia
Myślą przewodnią Strefy Play na tegorocznej edycji Przystanku Woodstock będzie #PlayWoodstockMasters, czyli łączenie pokoleń i wspólne tworzenie legendarnych historii Woodstocku. W teledysku PLAY promującym 23. Przystanek Woodstock wystąpił Jurek Owsiak i znani youtuberzy
Spotkania z gwiazdami festiwalu
 
Zapraszamy na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock. Ich harmonogram można znaleźć w poniższej nowince, a po więcej informacji zapraszamy do festiwalowego Centrum Prasowego.
Czego szukasz na Woodstocku?
 
Allegro i Fundacja Allegro All For Planet kolejny raz zapraszają wszystkich do woodstockowej strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na festiwalowiczów będzie czekać wyścig „Tour de Woodstock 2017”, parking rowerowy (po raz pierwszy w historii), limitowane edycje koszulek, strefa chillout, Wielkie Koło oraz goście specjalni, m.in. Filip Chajzer i reZigiusz.
Strefa „Sprawdź promile” na Woodstocku
 
Dobra informacja dla wszystkich kierowców! W tym roku będzie można bezpłatnie przebadać się alkomatem (przed wyjazdem z Woodstocku) w kilku punktach na terenie festiwalu. Na terenie całego Przystanku znajdą się trzy namioty „Sprawdź Promile”, a w Miasteczku Leszka Chmielewskiego będzie się znajdować Strefa „Sprawdź Promile”.
Sfotografuj się w namiocie Ricoh!
Jak co roku, w namiocie Ricoh (tuż obok Dużej Sceny) będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zostać częścią fotograficznej historii Przystanku Woodstock. Dodatkowo w specjalnej strefę będzie można własnoręcznie przetestować aparat Ricoh Theta i odkryć siłę sferycznej fotografii. 
Chill out z Lidlem
Przy woodstockowym Lidlu ponownie będzie można odwiedzić strefę Chill out, czyli miejsce relaksu i wypoczynku. Każdy będzie mógł przygotować dla siebie pyszny posiłek, poćwiczyć jogę, wziąć udział w warsztatach oraz konkursach. Dodatkowo na miejscu będzie można wydrukować zdjęcia, które będą dodane w mediach społecznościowych i oznaczone #RockowaWyspaLidla.
Zarejestruj cenne rzeczy na Otagio
 
Przed wyjazdem na festiwal warto swoje wartościowe przedmioty wcześniej zabezpieczyć – rzeczy zarejestrowane na otagio.com/Woodstock łatwiej odnajdą swojego właściciela. Jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy. Oczywiście zawsze w przypadku zgubienia lub znalezienia dowolnego przedmiotu pomocą służyć będzie Biuro Rzeczy Znalezionych
Oddaj krew na Przystanku Woodstock
Podczas 23. Przystanku Woodstock będzie można oddać krew dzięki zbiórce organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Krew będzie można oddawać od 2 do 5 sierpnia, w godzinach 9:00-17:00.
Wielki Mecz 2017 – WOŚP vs. TVN
 
Wielki Mecz już 3 września na stadionie Miejskim Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny WOŚP i TVN. Wielki Mecz to przede wszystkim szczytny cel. Dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych przez widzów SMS-ów zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” o wartości ok 500.000 zł.

                                                                                                                                                                                      Biuro Prasowe Fundacji WOŚP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj