Nowy numer polsko-angielskiego magazynu WHY Story już w sprzedaży!

0
2208

Nowoczesność- innowacje w medycynie, w technologiach, szkolnictwie, w zarządzaniu. Z drugiej strony potrzeba tradycji, wartości i szacunku międzypokoleniowego. O tym wszystkim, egzotycznych podróżach oraz wiele więcej w najnowszym wydaniu magazynu Why Story.

Od 3 sierpnia znajdziecie nasz magazyn w sieciach Empik, Kolporter, Ruch, Garmond, na lotniskach oraz stacjach BP i Shell.

Why Story to magazyn ze wszech miar oryginalny. Proponujemy teksty w języku polskim oraz angielskim. W jednym wydaniu piszemy o tradycji i nowoczesności. Tylko u nas poznacie tak oryginalne postaci jak 79-letnia DJ Wika, która opowie o integracji międzypokoleniowej i wzajemnym szacunku, czy Beata Drzazga, właścicielka jednego z największych centrów medycznych na śląsku, Betamed.

Zabierzemy Was na niezwykłe konferencje. Dłuższą chwilę spędzimy w Microsofcie przyglądając się innowacjom w biznesie, a potem przeniesiemy się do wyjątkowego miejsca w Krakowie, gdzie odbyło się niezwykłe spotkanie kobiet w wieku senioralnym, Dama 2018. Dowiecie się także co to jest zarządzanie turkusowe.

Poza tym przyglądniemy się uczelniom wyższym, w tym szalenie ciekawej Wyższej Szkole Artystycznej z Warszawy.

Będziemy także gościć na urodzinach Fundacji Śląskie anioły. Poza tym zaprezentujemy wiele innych tematów społecznych, związanych z edukacją, zarządzaniem czy nowymi technologiami. Poznacie ciekawych ludzi, wyjątkowe miejsca i zrzeszenia.

 

 

Na koniec serdecznie polecamy krótką, aczkolwiek intensywną i piękną podróż do tak egzotycznych miejsc jak Chile i Boliwia. Fantastyczny artykuł ozdobiony niesamowitym reportażem zdjęciowym.

PS: Mamy edycję dwustronna, dwie okładki. Jak Wam się to podoba. Podzielcie się z nami swoją opinią!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj