Nowy numer magazynu WHY Story już w sprzedaży!!!

0
3086

Nowoczesność- innowacje w medycynie, w technologiach, szkolnictwie, w zarządzaniu. Z drugiej strony potrzeba tradycji, wartości i szacunku międzypokoleniowego. O tym wszystkim, egzotycznych podróżach oraz wiele więcej w najnowszym wydaniu magazynu Why Story.

Od 3 sierpnia znajdziecie nasz magazyn w sieciach Empik, Kolporter, Ruch, Garmond, na lotniskach oraz stacjach BP i Shell.

Why Story to magazyn ze wszech miar oryginalny. Proponujemy teksty w języku polskim oraz angielskim. W jednym wydaniu piszemy o tradycji i nowoczesności. Tylko u nas poznacie tak oryginalne postaci jak 79-letnia DJ Wika, która opowie o integracji międzypokoleniowej i wzajemnym szacunku, czy Beata Drzazga, właścicielka jednego z największych centrów medycznych na śląsku, Betamed.

 

 

 

Zabierzemy Was na niezwykłe konferencje. Dłuższą chwilę spędzimy w Microsofcie przyglądając się innowacjom w biznesie, a potem przeniesiemy się do wyjątkowego miejsca w Krakowie, gdzie odbyło się niezwykłe spotkanie kobiet w wieku senioralnym, Dama 2018. Dowiecie się także co to jest zarządzanie turkusowe.

Poza tym zapraszamy na unikalne rozmowy z rektorami, artystami, prezydentami i wieloma ciekawymi osobami ze świata biznesu, polityki, kultury i sztuki.

 

 

Na koniec serdecznie polecamy krótką, aczkolwiek intensywną i piękną podróż do tak egzotycznych miejsc jak Chile i Boliwia. Fantastyczny artykuł ozdobiony niesamowitym reportażem zdjęciowym.

Cała redakcja WhyStory poleca serdecznie!

Dwie okładki to dobry pomysł? Która z nich bardziej przypadła Wam do gustu? Czekamy na Wasze opinie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj