Magiczne miejsce w Krakowie

0
2608

Leśne SPA, mieszczące się w rodzinnym hotelu City SM w Krakowie w pobliżu Lasu Borkowskiego, zachwyca niezwykłą atmosferą, bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych oraz smaczną kuchnią. Właśnie za to oraz działalność społeczną zostało wyróżnione tytułem „The Best & More”. Niezapomniane chwile spędzają tu pary, przyjaciele oraz rodziny. W czerwcu w Leśnym SPA odbędzie się finał Programu Ladies 2018.

RODZINNA ATMOSFERA

Hotel City SM Business & SPA powstał w 1999 roku, początkowo jako mały rodzinny pensjonat. Obecnie dysponuje stoma pokojami, sześcioma salami konferencyjnymi oraz strefą SPA. – Kocham to miejsce. Stworzyli je rodzice, a ja wraz z siostrami kontynuujemy ich dzieło – zauważa Anna Stokłosa, współwłaścicielka. – Wiele pracy włożyłam w przebudowę i aranżację wnętrz, ale dało mi to ogromną satysfakcję, pomimo zmęczenia, bo pracowałam wtedy po 12-15 godzin dziennie. Będąc jeszcze studentką architektury przeprojektowywała budynki mieszkalne na budynki hotelowe, następnie już jako architekt zajęła się przebudową i rozbudową. Maria, młodsza siostra, w liceum pracowała na recepcji hotelowej, a starsza, Małgorzata, prowadziła część gastronomiczną hotelu.

Później dziewczyny pracowały w firmie rodziców pełniąc funkcje kierownicze, a obecnie od kilku lat prowadzą hotel samodzielnie. Jak twierdzą, sprawia im to ogromną przyjemność oraz daje satysfakcję pomimo pojawiających się różnic zdań, a rodzinna atmosfera udziela się również przebywającym tu gościom. Panie podzieliły się obowiązkami adekwatnie do ich wykształcenia oraz predyspozycji. Częścią spa oraz funkcjonowaniem hotelu od strony technicznej zarządza Ania Stokłosa, Maria Stokłosa częścią hotelowo-gastronomiczną, a Małgorzata Osmańska działem kadrowo-ekonomicznym. Natomiast wszystkie poważniejsze decyzje na temat rozwoju hotelu podejmują wspólnie.

Kładą nacisk na wysoką jakość oferowanych usług, smaczną kuchnię, uprzejmą obsługę oraz wysokie kompetencje pracowników. W Leśnym Spa można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów relaksujących, odchudzających czy odmładzających, ale nie tylko! To także doskonałe miejsce dla par, oferujące szeroki wachlarz masaży, rytuałów i  pakietów dla zakochanych. Jest to również wspaniałe miejsce dla przyjaciółek i przyjaciół chcących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Ponadto obiekt jest doskonale przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych. Nierzadko zdarzają się tu także zaręczyny…

Każdorazowo wzruszają mnie podziękowania od naszych gości, a największą dla nas nagrodą są zadowoleni i powracający stali klienci – podkreśla Anna Stokłosa. – Jestem dumna także ze zgranego zespołu, który udało nam się stworzyć. Obiekt odwiedzają klienci nie tylko z  całej Polski, lecz również z zagranicy, którzy przybywają do Krakowa i okolic służbowo – są to często Niemcy, Francuzi, Węgrzy, Chorwaci, Norwegowie, a nawet Japończycy czy Australijczycy. Wielu z nich otrzymuje informacje na temat hotelu z polecenia. Wyjeżdżają zrelaksowani, wyciszeni, z większym zasobem energii.

Beata Sekuła

 

Zapraszamy do Naszego Magazynu w wersji papierowej który już jest dostępny w sieciach EMPIK, Kolporter, RUCH !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj