Luksusowy lokal w Gliwicach do kupienia od naszej Charyzmatycznej Liderki

0
1374

W centrum Gliwic do sprzedaży wystawiony jest luksusowy lokal, którego właścicielką jest Laureatka Programów Kobieta Charyzmatyczna oraz Lider z powołania. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Redakcją Magazynu WHY Story.

Powierzchnia: 125 m2 + piwnica

I piętro w kamiennicy Sąsiedztwo (co może być bardzo istotne) jest naprawdę w porządku. Bezpośrednio obok lokalu na tej samej kondygnacji mieszka lekarz, na drugim piętrze są mieszkania. Na parterze sklep. Wspólnota ma bardzo dobrą sytuację finansową, ma środki na bieżące naprawy/remonty kamiennicy. Lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta, na ulicy Zwycięstwa 63/1 tuż przy dworcu. Po drugiej stronie ulicy (nad DTŚ) znajduje się bardzo duży parking. W najbliższym czasie będzie przy dworcu budowane potężne centrum przesiadkowe (jedno z największych w Europie), co zwiększy jeszcze bardziej wartość lokali w najbliższej okolicy. Lokal jest świeżo po remoncie. Zostało wyremontowane wszystko (łącznie ze ściąganiem podłóg i robieniem ich od nowa).  

Są nowe instalacje: – elektryczne, wod-kan, wentylacja, klimatyzacja z ogrzewaniem (multisplity sufitowe czyli tzw. pompa ciepła powietrzna z firmy Samsung – bardzo wysoka wydajność).

Lokal posiada wideodomofon, monitoring, ochronę oraz nagłośnienie i oświetlenie LED w każdym pomieszczeniu. Salon został przystosowany stricte pod działalność z branży medyczno-kosmetycznej. Idealne miejsce pod klinikę medycyny estetycznej oraz branże pokrewne. Świetne miejsce dla lekarzy, stomatologów, dermatologów, ginekologów, fizjoterapeutów itp. Lokal ma odbiór Inspektora Sanitarnego pod działalność z branży beauty i usługi szkoleniowe z tego obszaru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj