Lubomierz… zapraszamy na łono natury…

0
2578

Jest takie miejsce w małopolsce, które zapiera dech w piersiach. Nie ma tu wielkiego przemysłu ani pędzącej cywilizacji. Wieś ta położona jest nad rzeką Mszanką w gminie Mszana Dolna. Wszechobecna przyroda sprawia, że można zapomnieć o problemach dnia codziennego i rozkoszować się naturą. Lubomierz zachęca do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, konnej i narciarskiej. Obserwujemy liczne szlaki turystyczne, zarówno w Gorce jak i w Beskid Wyspowy.

Swoje miejsce znalazła tutaj Pani Lidia Beavale, laureatka programu Kobieta Charyzmatyczna 2017 oraz Dama 2018, organizowanego przez magazyn Why Story. Pani Lidia zaprasza wszystkich chętnych do odpoczynku w towarzystwie bocianów i staropolskiej przyrody.

Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu – 509 963 589

W te wakacje Pani Lidia gościła wiele osób. W tym kolejną laureatkę programu Kobieta Charyzmatyczna, Panię Edytę Walenciak-Skórkę, Wice Dyrektorkę ICF Polska, Oddziału Śląskiego, a także Panią Zytę Kocot, nagrodzoną na konferencji Dama 2018. Panie wraz z rodziną wypoczywały w tym pięknym zakątku kraju i tak zachłysnęły sie jego niepowtarzalną urodą, że musiały to uwiecznich na zdjęciach.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj