Kongres „Innowacyjna Kobieta”

0
2196

25 listopada w Zawierciu w Hotelu Villa Verde Congress & Spa odbędzie się trzecia już edycja ogólnopolskiej konferencji, która dedykowana jest kobietom zasiadającym w najwyższych władzach firm, spółek, samorządzie. Kongresy organizowane przez Fundację Class Ladies gromadzą ponad 120 kobiet zarządzających w firmach z sektora energetyki, górnictwa, finansów, handlu, PR, fashion, prawnego, HR, konsultingowego, ochrony zdrowia, świata nauki czy administracji publicznej.

Innowacyjna Kobieta to hasło i temat przewodni tegorocznego spotkania. Tym razem organizatorzy skupiają się na innowacjach w obszarze gospodarki, biznesu, technologii, prawa, finansów, ekonomii, pracy i wizerunku.

O kongresie

W programie kongresu odbędą się następujące moduły prowadzone i moderowane przez specjalistów w danej dziedzinie:

1. Biznesowe e-innwacje

2. Innowacje na rynku pracy szansą czy zagrożeniem

3. Panel dyskusyjny – moje doświadczenie moja innowacja

4. Innowacyjne trendy

 Agenda Kongresu

Agenda Kongresu „Innowacyjna Kobieta” obejmuje cztery, następujące bloki tematyczne, w ramach których wystąpi 10 Prelegentów i 5 Panelistów:

10:00 – 10:20 Uroczyste otwarcie Kongresu

10:20 – 12:10 Blok 1: Biznesowe e-innowacje

przerwa kawowa

12:25 – 13:25 Blok 2: Innowacje na rynku pracy szansą czy zagrożeniem

przerwa lunchowa 

14:15 – 15:20 Blok 3: Panel dyskusyjny „Moje doświadczenie – moja innowacja”

przerwa kawowa

15:25 – 16:50 Blok 4: Innowacyjne trendy

16:55 Loteria wizytówkowa

Wstęp na Kongres „Innowacyjna Kobieta” jest bezpłatny, jednak wyłącznie na podstawie imiennego zaproszenia. Wspólnym mianownikiem są Ladies, czyli kobiety sprawujące często najwyższą władzę w organizacji, poziom CEO, CFO, CIO, CMO, PM, VP, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Zarządzający, HR Manager, Manager, Właściciel, Członek Rady Nadzorczej.

O fundacji

 

Fundacja Class Ladies jest elitarną i prestiżową siecią businessową działającą na terenie Śląska, dedykowaną aktywnym zawodowo kobietom. Celem Fundacji jest wsparcie rozwoju osobistego i promocja kobiet przedsiębiorczych, które znają swoją wartość, mają jasno określone cele, są w pełni profesjonalne i świadome swoich kompetencji i dlatego stale pragną się rozwijać.To platforma budowania długofalowych relacji gospodarczych i ekonomicznych, kojarzenia biznesowego, promocji, rozwoju i wsparcia. To miejsce, w którym można wykorzystać niemal największy potencjał w biznesie: właściwą relację z dobrze dobranym, elitarnym gronem osób decyzyjnych w sprawach biznesowych.

Do kontaktu dedykuję Panią Aleksandrę Cieślik (tel. +48 506 256 163,
e-mail: [email protected] ) która w Fundacji pełni rolę Ambasadora ds. Komunikacji marketingowej (https://www.classladies.org/aleksandra-cieslik/)

 

Daria Domaradzka-Guzik

Prezes Zarządu Fundacji

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj