Konferencja Prosto o marketingu – 2 marca w Hard Rock Cafe w Warszawie

0
854

Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie: Prosto o marketingu, które odbędzie się 2 marca w Warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Wydarzenie wyjątkowe w swojej formie, złożone będzie z dwóch oficjalnych części: panelu dyskusyjnego – debaty z udziałem publiczności oraz networkingu.

Na debacie poruszony zostanie temat, tego w jaki sposób, skutecznie integrować działania marketingowe ze sprzedażowymi oraz łączyć kompetencje w tych obszarach. A także w jaki sposób: komunikować się z otoczeniem, żeby zwiększyć sprzedaż wzmacniać wizerunek i budować lojalność klientów do naszej marki. Odpowiemy również na pytanie czy motywacja jest potrzebna dla poprawy efektywności działań?

Agenda wydarzenia:

18/30 – 20/00 debata

Skład ekspertów:

Judyta Kowalczyk – Strateg, menedżer i projektant marek. Ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy. CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders, autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki” oraz trener.

Dariusz Jaszcz – trener biznesu i sprzedaży oraz ekspert w obszarze zarządzania i organizacją wydarzeń firmowych, oraz gier szkoleniowych.

Konrad Dębkowski – ekspert: motywowanie pracowników, budowanie efektywnych zespołów, autor książki „Motywacja Pracowników w Praktyce”, konsultant biznesowy, trener, sprzedaż B2B, kultura organizacyjna, Learning & Development

Jarosław Pudełek – trener i konsultant, menedżer z ponad 18-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą oraz budowania efektywnych zespołów. Autor książki pt. „Zostań Mistrzem Sprzedaży Telefonicznej”.

20/00 – 21/00 networking w niepowtarzalnym, unikatowym wydaniu i artystycznej przestrzeni.

Na wszystkich uczestników czekają również nagrody do wygrania oraz inne wartościowe oraz praktyczne niespodzianki.

W tym m.in.:
– voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w barze,
– udział w networkingu oraz możliwość rozmowy z prelegentami za kulisami
– 35% na wszystkie zakupy w MT Biznes oraz możliwość wygrania książek,
ich wydawnictwa w trakcie wydarzenia
– Zestawy Prosto! –
w których znajdziesz m.in.: magazyny naszych partnerów
– certyfikat on-line (po zgłoszeniu do organizatorów)

Bilety do kupienia na stronie: https://prostoomarketingu.pl/bilety/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj