Konferencja pn. „Prosto o marketingu i sprzedaży”

0
954

18 listopada 2022 roku w najstarszym studyjnym kinie na Śląsku, Kinie Roma odbyła się Konferencja pn. ” Prosto o marketingu i sprzedaży”. Wydarzenie było złożone z: modułów szkoleniowych, panelu dyskusyjnego oraz części artystycznej i networkingowej. Rozmawiano o narzędziach, metodach i doświadczeniach w biznesie, a także stworzono doskonałą okazję do zawierania nowych wartościowych relacji.

Szkolenia oraz panel poprowadzili: Judyta Kowalczyk – Strateg, menedżer i projektant marek. Ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy. CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders, autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki” oraz trener i Dariusz Jaszcz – PR i Event manager, trener komunikacji sprzedażowej.

Podczas panelu wystąpili:

Beata Sekuła – Red. naczelna WHY Story Magazine, organizator Programów Lider z Powołania, Kobieta Charyzmatyczna, The Best&More, Piękni 50-letni oraz Damy i Dżentelmeni. Prezes Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna, założycielka Biznesowej Grupy Charyzma i Powołanie. Prezes WHY Media Group Sp. z o.o.. Anglistka, amerykanistka, nauczycielka dyplomowana, promotorka artystów, działaczka społeczna. Wcześniej zajmowała się komunikacją w General Motors, pracowała także w Forum Biznesu w Gazecie Prawnej, dla Polek w świecie – magazynu wydawanego w Chicago, Świata Kobiet, Telewizji GTV Zabrze, Magazynu Naj, prowadziła własna audycje radiową WHY Story w Radiu Fajka. Jest również pisarką i mamą dwóch synów – z czego jest najbardziej dumna. Ostatnio nagrodzona w Programie 100 twarzy na 100-lecie Miasta Zabrze.

Daria Domaradzka-Guzik – Praktyk. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu. strukturami sprzedażowymi, szkoleniu, budowaniu zespołów i skutecznym nawiązywaniu relacji interpersonalnych, szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu, dzięki, której popularyzuje wiedzę na temat skutecznej komunikacji, negocjacji biznesowych, technik sprzedażowych, wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. W 2020 roku uznana przez Magazyn PRESS za Osobowość Twittera oraz przez Dziennik Zachodni nominowana do grona 100 najbardziej wpływowych kobiet z województwa śląskiego. Juror II edycji konkursu„Kopalnia Start-upów”. Na co dzień związana z elitarną Fundacją Class Ladies. Wykładowca
akademicki Instytutu Heweliusza (Public Leadership – Zarządzanie Strategiczne i Operacyjne „Wystąpienia publiczne”), Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Ponadto, współdziałała z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach i International Project Management Association Polska.

Janusz Dramski – Menedżer z doświadczeniem w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, trener biznesu, mentor startupowy, działacz społeczny. I-szy wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Startup Oficer w Zabrzu i szef programu Startup City Zabrze, mentor w katowickim konkursie Kopalnia Startupów oraz mentor współpracujący z co.brick Venture Building, przewodniczący Rady Gospodarczej w Zabrzu, wiceprzewodniczący Komisji ds. medtech przy RIG w Katowicach, szef Silesia Startup Hub, członek Executive Committe w Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe w Brukseli (w latach 2018-2021 wiceprezydent YES for Europe ), członek rady nadzorczej w spółce przemysłu 4.0 Prodio Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Współorganizator Europejskich Kongresów Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Organizator spotkań w Zabrzańskiej Dolinie Medycznej takich, jak np.: MedTech Meetup, Health Med Innovations Business Conference, HealthTech DemoDay.

Mariusz Wróbel – Hanys z duszą, kierownik logistyki.

Sebastian Dijon – Trener pracy z przekonaniami, właściciel 7 Element Instytut Rozwoju, właściciel firmy budującej ogrody.

Maciej Kozubik – Trener biznesu i sprzedaży, coach oraz strateg sprzedaży.

Robert Teodorczak – właściciel kancelarii prawnej, prezes Stadniny Koni w Zabrzu oraz prezes Zabrzańskiej Inicjatywy Społecznej.

Na końcu odbył się występ muzyczny Andrzeja Domżoła – gitarzysty, autora tekstów, kompozytora, założyciela takich zespołów jak Silver Samurai oraz Californian. Artysta występował na koncertach z takimi kapelami jak np. Cree czy Sami. Swoje kompetencje rozwijał podczas warsztatów prowadzonych przez Jana Borysewicza, założyciela zespołu Lady Pank.

red. Bartosz Sekuła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj