Rockowy koncert z przesłaniem w Kinie Roma w Zabrzu

0
978

28 stycznia w Kinie Roma w Zabrzu odbył się koncert pn. Dobry Rock 2023. Dla publiczności wystąpił Andrzej Domżoł z zespołem oraz Fundacja Dobrzy Ludzie Dzieciom. Artyści szybko podbili serca publiczności. Zebrano także fundusze na rzecz WOŚP i w/w Fundacji.

Gości powitała redaktor naczelna Magazynu WHY Story Beata Sekuła, zapraszając do udziału w dobrej zabawie oraz zachęcając zebranych do przekazania datków na rzecz WOŚP i Fundacji Dobrzy Ludzie Dzieciom. Zbiórkę przeprowadził Adam Krajewski – uznany fotograf oraz redaktor naczelny Info Zabrze.

Występ artystyczny rozpoczął się od pokazu filmu nt. 100-lecia Zabrza oraz 110-lecia Kina Roma. Następnie młodzież z Fundacji Dobrzy Ludzie Dzieciom wraz z kierownikiem Kina – Sebastianem Dziębowskim zaśpiewali motywacyjne rapersko-hiphopowe piosenki, w tym Walcz. Po występie supportu przyszedł czas na gwiazdę wieczoru – Andrzeja Domżoła z zespołem.

Kapela zagrała w składzie: Andrzej Domżoł (wokalista, gitarzysta, kompozytor), Hubert Domżoł (perkusja), Michał Palka (gitara) i Adrian Żeleźny (gitara basowa). Muzycy wykonali rockowe utwory z przesłaniem; o miłości – Jestem w niebie, o ostrzeżeniu dla internautek – Łajdak za szkłem czy o pochwale swojego gatunku muzycznego – Rock n rolla Zew. Fanów zachwyciło ciepłe łagodne brzmienie gitar, motywujące teksty, a także oryginalny głos wokalisty. Nie obeszło się bez bisu. Poruszył ich utwór o wolności i podróżach np. Madryt czy Świadomy sen – o marzeniach.

Andrzej Domżoł poinformował publiczność, że wkrótce te utwory znajdą się na jego nowej płycie.

Życzymy artystom powodzenia i czekamy na ich kolejne przedsięwzięcie muzyczne.

Foto: Adam Krajewski, WHY Story

Organizator Koncertu:

Współorganizatorzy:

Patroni Medialni:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj