Kompleksowa obsługa prawna bez tajemnic

0
5492

Kancelaria Audix Polska sp. z o. o. założona przez Monikę Toczyńską, nominowaną do tytułu: „Kobieta Charyzmatyczna”, jest organizacją stworzoną przez ludzi i dla ludzi. Spółka ta powstała w 2013 roku i od początku swojej działalności świadczy kompleksowe usługi zarządzania należnościami i wierzytelnościami. Zajmuje się również doradztwem prawno-finansowym, koncentrując się na pełnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

MT

Prawo gospodarcze, pracy, rynek nieruchomości i „trudne sprawy”

Pani Monika kompleksowo dba o swoich klientów, dlatego pracownicy jej kancelarii nie skupiają się tylko na jednym rodzaju spraw. Firma zapewnia konsultacje i opracowywanie umów z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, rynku nieruchomości, rejestrację podmiotów prawa handlowego, wprowadzanie zmian w dokumentach rejestrowych oraz prowadzenia księgowości. Pani prezes nie ukrywa, że lubi wyzwania, toteż poodejmuje się rozwiązywania „spraw trudnych” z dziedziny obrotu gospodarczego.

Monika Toczyńska przyznaje, iż pomysł na taką właśnie działalność zrodził się z jej życiowych przeżyć, doświadczenia zawodowego zebranego w korporacji – niemieckiej wywiadowni gospodarczej oraz z zainteresowania prawem gospodarczym. Jej głównym celem było stworzenie miejsca przyjaznego przedsiębiorcom, w którym mogliby znaleźć pomoc przy zakładaniu firmy, przygotowaniu umów i odzyskiwaniu należności.

Windykacja wierzytelności nie dla każdego

Windykacja wierzytelności nie jest dla każdego – przyznaje pani prezes. – Ale ja skończyłam psychologię i uważam, że znam się na ludziach. To, że nakrzyczymy na kogoś, wcale nie znaczy, że go przestraszymy. Dłużnicy są różni: jeden musi się wygadać i ostatecznie poprosi o pomoc, inny będzie krzyczał, bo tego potrzebuje. Niektórzy jednak nie mają uczciwych zamiarów i to wyczuwa się w rozmowie. Ich sprawę oddajemy do sądu, a następnie do komornika.

Warto zaznaczyć iż Kancelaria Audix skupia w jednym miejscu wszystkie niezbędne usługi dla biznesu. Pełna obsługa prawna, rzetelne biuro księgowe, które wspiera wiedzą z zakresu księgowości i podatków a także dział zajmujący się pozyskiwaniem funduszy na finansowanie przedsięwzięć  inwestycyjnych ze źródeł krajowych i programów pomocowych Unii Europejskiej. Zarządzanie projektem „od A do Z” – w ujęciu kompleksowym,  począwszy od opracowania koncepcji, poprzez przygotowanie i złożenie niezbędnej dokumentacji.

Właścicielka Spółki wyznaje, iż bardzo lubi pogłębiać wiedzę, więc szybko zapoznaje się z nowymi przepisami. Czyta je i przekłada na tzw. zrozumiały język. Klienci lubią do niej przychodzić, bo wiedzą, że zrozumie ich problemy i zapewni fachową opiekę prawno-finansową. Pisze artykuły eksperckie z dziedziny prawa gospodarczego do EKSMagazynu dla portalu Link to Poland oraz Gazety Finansowej. Została też bohaterką książek „Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu”, „Skuteczny Biznes czyli…. Gra o sukces”, czy „Lwice Biznesu inspiracyjne wywiady z kobietami sukcesu”. Została również nagrodzona w konkursie „Diamenty Kobiecego Biznesu 2016” jako  Firma Godna Zaufania. 

Natalia Doległo

Beata Sekuła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj