Innowacyjne wersje kuchni ZAJC

0
1195

Wszystkie modele kuchni ZAJC zyskały wersje oznaczone literami IN. Dzięki wprowadzonej innowacji meble montowane i serwisowane są szybciej. Znacząco wydłuża się również ich żywotność.

Zamawiając wysokiej klasy kuchnię na wymiar oczekujemy mebla nie tylko pięknego i funkcjonalnego. Istotna jest również jego trwałość, możliwość szybkiego i niedrogiego serwisowania, a nawet mobilność. Aby to umożliwić firma ZAJC wprowadziła we wszystkich modelach kuchni wersje oznaczone skrótem „IN”, pochodzącym od słowa „innowacja”. A polega ona na zastosowaniu w skrajnych szafkach nowego sposobu łączenia ich korpusu z wyeksponowanym i pokrytym materiałem wykończeniowym bokiem.

Szybki serwis

W przypadku uszkodzenia lakieru, forniru lub laminatu na widocznym boku szafki, można w łatwy sposób odłączyć ten element od reszty mebli i wysłać do serwisu. Dotychczas wymagało to kłopotliwego demontażu całej szafki, czyli również jej korpusu. To znacznie wpływało na koszt naprawy i mogło pozbawić możliwości korzystania z niektórych urządzeń, na przykład piekarników.

Łatwy montaż

Kolejną korzyścią płynącą z wprowadzonej innowacji jest łatwiejszy i szybszy montaż. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wysokich elementów, których transport i wniesienie często było kłopotliwe w przypadku wąskich przejść i klatek schodowych. Nowy sposób montażu rozwiązuje ten problem. Dodatkowo odpada konieczność klejenia elementów w domu, a składanie mebli odbywa się znacznie szybciej.

Rozkładalność mebli

Wprowadzona przez ZAJC technologia umożliwia również łatwy demontaż mebli i ponowny ich montaż w przypadku konieczności przeniesienia ich w inną lokalizację. Zatem w razie przeprowadzki możemy zabrać kuchnię ze sobą, co wydłuża żywotność mebli, w które zainwestowaliśmy sporo środków. Z kolei w sytuacjach awaryjnych, jak zalanie czy konieczności wymiany rur w pionach, daje możliwość łatwego i szybkiego dostępu do kłopotliwego miejsca.

Wprowadzone przez poznańskiego producenta rozwiązanie poza wieloma walorami praktycznymi wpływa również na estetykę mebli. Montowane za pomocą kołków boki mają jednolitą, elegancką powierzchnię. Są pozbawione zaślepek, które niejednokrotnie były koniecznością i wizualnym kompromisem. www.zajc.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj