III KONSTANCIŃSKIE FORUM KOBIET. PRZEDSIĘBIORCZA. PIĘKNA. ODPOWIEDZIALNA

0
2932

Powoli w Konstancinie rodzi się nowa tradycja, zgodnie z którą Święto Kobiet
obchodzi się tam nie wiosną, lecz późną jesienią. W dniach 22 i 23 listopada odbędzie się trzecia edycja Konstancińskiego Forum Kobiet, organizowanego przez Fundację Inicjatyw Społecznych „Strefa Działania“. Prezeską Fundacji jest Kobieta Charyzmatyczna – Katarzyna Grewińska.

Konstancińskie Forum Kobiet to impreza, która zrzesza i integruje środowiska kobiece, zarówno te lokalne, Warszawa, a nawet z innych polskich miast. Uczestniczki Forum to zróżnicowana grupa kobiet, od bizneswoman, przez pracownice różnych instytucji i korporacji, freelancerki, poszukiwaczki swojej drogi, jak również kobiety będące na zakręcie życiowym, potrzebujące bodźca, by przerwać impas życiowy i zacząć działać. Staramy się układać program wystąpień w taki sposób, aby był on ciekawy, inspirujący i motywujący do działania – mówi organizatorka – Katarzyna Grewińska.

Konstancińskie Forum Kobiet to dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami, ciekawymi warsztatami, to przestrzeń pełna wystawców, gdzie każdy może znaleźć coś ciekawego
dla siebie. Kobiety mogą wymienić się wizytówkami, mogą nawiązać ciekawe znajomości, kontakty biznesowe.

Prelegenci to zawsze wybitne osobowości, takie jak Wojciech Eichelberger, Szymon Hołownia, Urszula Dudziak, Łukasz Krasoń, Aleksandra Kostka, Renata Cerruti, Iwona Sosnowska-Wieczorek czy Maciej Bennewicz.

W tegorocznej edycji Forum swój udział potwierdzili już Wojciech Eichelberger, Dorota Wellman, Dorota Stalińska, Małgorzata Ohme, prof. Magdalena Fikus, Zofia Schach-Petersen, prof. Arek Karwacki.

Patronem wydarzenia są Wydawnictwo Why Story, Zwierciadło, Sens, Onet.pl, Radio Kolor.

Zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w III Konstancińskim Forum Kobiet.

22-23 listopada 2018. Miejsce: KDK willa Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin Jeziorna.

 

Więcej informacji na stronie:  ww.strefadzialania.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj