25-26 stycznia 2018 II Kongres Duchowo/Genialnie/Globalnie ICE Kraków

0
1724

Nowatorskie pomysły na rozwój siebie i biznesu to hasło przewodnie drugiej edycji KONGRESU Duchowo – Genialnie – Globalnie, który odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2018 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W merytorycznej organizacji KONGRESU w tym roku ponownie wspiera nas Konrad Kruczkowski – autor bloga Halo Ziemia, dołączyli do niego również Jaro Bieniecki – twórca RUNMAGEDDONU oraz Wojciech Szaniawski – mówca motywacyjny, prezes firmy ARSCOM.

Grono prelegentów tworzy grupa profesjonalistów z obszarów biznesu, sportu, coachingu, badań i analiz trendów. Wśród nich m.in. ks. Jacek WIOSNA Stryczek – twórca Szlachetnej Paczki, Natalia Hatalska (która zaprezentuje raport przygotowany specjalnie na potrzeby Kongresu), Jakub Turowski (Head of Public Policy Facebook, Poland & Baltics), Jakub B. Bączek (Prezes, JBB International, Trener mentalny i biznesowy), czy Daniel Lewczuk (Biznesmen, Anioł biznesu, Sportowiec, daniellewczuk.pl).

Przyszłość pomysłów, pomysły przyszłości.

Cel kongresu to przekazanie jego uczestnikom zestawu unikalnych inspiracji i pomysłów na to, jak rozwijać siebie i swój biznes. Formuła wydarzenia została zaprojektowana tak, by rzeczywiście dostarczyło to, czego nie można dostać nigdzie indziej. Agenda Kongresu jest nieszablonowa i mocno zorientowana na doskonalenie i przyszłość. Wśród tematów dyskutowanych w czasie wydarzenia m.in. o ponadprzeciętna motywacja (blok tematyczny „Są przeszkody, nie ma barier”); świadome zarządzanie ciałem; najnowsze trendy w modelowaniu życia osobistego i zawodowego; technologie, które w najbliższym czasie będą miały największy wpływa na nasze życie.

– Kongres to wydarzenie, które przemienia! Z tego niezwykłego spotkania wychodzą piękniejsi ludzie, gotowi do tego, by zmieniać świat. Dołącz do nich i sprawdź, czy z życia da się wyciągnąć jeszcze więcej – dodaje ks. Stryczek.

Prelegenci, którzy inspirują

Wśród prelegentów Kongresu, oprócz ks. Jacka WIOSNY Stryczka, twórcy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jednych z największych i najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce, znaleźli się m.in.:
Natalia Hatalska, analityk trendów, założycielka i CEO infuture hatalska foresight institute, która specjalnie na potrzeby Kongresu przygotuje raport trendów: „Jak teraz żyją ludzie? Jak będą żyć w niedalekiej przyszłości?”
Wojciech Szaniawski, prezes Arskom Group i czołowy polski ekspert ds. personal brandingu
Jaro Bieniecki, trener motywacyjny i twórca Runmageddonu
Piotr Marczuk, Dyrektor Polityki Korporacyjnej w Microsoft Polska czy
Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w drifcie, która dla kariery sportowej rzuciła pracę menadżera w korporacji.
Joanna Parzydło-Malinowska, założycielka Personal Brand Institute, Ekspert ds. marki osobistej, jestesmarka.pl.
Jakub B. Bączek – Prezes, JBB International, Trener mentalny i biznesowy

 

SPORT-UP 2018

Jednym z wydarzeń towarzyszących Kongresowi jest konkurs na najlepszy sportowy start-up roku. Jego celem jest wybranie najciekawszych polskich startupów, które łączą w sobie sport z biznesem. Organizatorzy chcą wesprzeć młode, innowacyjne firmy i pomóc im zaistnieć na rynku. Konkurs będzie też okazją do szerszej dyskusji o podniesieniu jakości usług świadczonych w sektorze sportowym.

– Poprzez konkurs Sport-Up chcemy wesprzeć innowacyjne pomysły młodych polskich firm i przyczynić się do rozwoju branży sportowej w Polsce. Siła tkwi w młodych firmach, które ogranicza tylko ich własna kreatywność. To właśnie tam rodzą się najciekawsze pomysły, które my chcemy wspomóc i tym sam pozwolić młodym firmom z impetem wejść na trudny i konkurencyjny rynek sportowy – mówi Wojciech Szaniawski, prezes Arskom Group, która wspólnie z marką Runmageddon ufundowała w konkursie nagrody dla trzech firm, których pomysły zostaną ocenione najlepiej.

Więcej o konkursie na: https://www.szlachetnapaczka.pl/kongres/sport-up.

Kto, gdzie, kiedy?

II Kongres Duchowo – Genialnie – Globalnie odbędzie się 25-26 stycznia w Centrum Konferencyjnym ICE w Krakowie (ul. Konopnickiej 17), najpiękniejszym centrum konferencyjnym w Polsce, ze wspaniałym widokiem na Wawel. Szczegóły wydarzenia i informacja nt. rezerwacji biletów na: https://www.szlachetnapaczka.pl/kongres/rejestracja. Zapraszamy!

Bilety na Kongres są już w sprzedaży!

Specjalnie dla uczestników Kongresu przygotowaliśmy promocję! Możesz kupić bilet ze zniżką nawet do 20%. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia (https://www.szlachetnapaczka.pl/kongres/rejestracja),na stronie EVENTIM kliknąć w Bilety przy  wybranym dniu lub pakiecie, wybierać promocję specjalną GLOBALNIE / GENIALNIE, wpisać kod KONGRES10 / KONGRES20 oraz wybrać miejsce i opłacić bilet po zniżce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj