Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej

0
1864

Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy i Przedsiębiorczości, która będzie odbywała się od 14 do 18 grudnia na platformie wirtualnej. Platforma wirtualna będzie dostępna już od godz. 9.00.

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości ma na celu umożliwienie nawiązania kontaktu przedsiębiorców i przedstawicieli firm z kandydatami do pracy, a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość zwiększenia współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia na Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy otoczeniem społeczno-gospodarczym a środowiskiem akademickim. Koordynatorami wydarzenia są Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów.
Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie jest skierowane do studentów, absolwentów i pracowników naukowych Politechniki Śląskiej oraz innych szkół wyższych. Ponadto mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół średnich, podejmujący decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.
Wśród wystawców:

– przedsiębiorstwa zorientowane na pozyskiwanie zasobów ludzkich, fachowej wiedzy oraz innowacji ze środowiska akademickiego,
– instytucje rynku pracy, jak np. urzędy pracy, biura karier, centra technologiczne,
– organizacje studenckie i koła naukowe,
– instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział także w wydarzeniu towarzyszącym – Strefie Doradztwa dla studentów obsługiwanej przez dyżurujących online pracodawców i doradców zawodowych. Osoby zainteresowane otrzymają możliwość skonsultowania dokumentów aplikacyjnych, wyboru optymalnej ścieżki kariery i rozwoju zawodowego, a także poznania możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych w związku z aktualnymi wymaganiami rynku pracy.

JM Rektor Politechniki Śląskiej, Studenci, Doktoranci oraz Goście zapraszają na wydarzenie. Dowiedz się, dlaczego warto wziąć w nim udział [film na kanale YouTube Uczelni].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj