Eliminacje do dziewiątej edycji programu „Mam talent”.

0
1872

Pokaż, co potrafisz!

 

Realizowany przez telewizję TVN show „Mam talent” należy do najpopularniejszych programów, które można obejrzeć w polskiej telewizji. Każda edycja przyciąga przed ekrany miliony widzów, spragnionych nie tylko dobrej rozrywki, ale także wzruszeń i emocji. Dziewiąta odsłona, pod względem realizacyjnego rozmachu zapowiada się wyjątkowo. Ekipa programu wyruszyła już w trasę na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Mieszkańcy naszego regionu, swój pierwszy krok do wielkiej kariery będą mogli zrobić 15 maja, o godz. 10.00 w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. To będzie jedyny casting na Śląsku.

– Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź i pokaż co potrafisz – zachęcają organizatorzy.

„Mam Talent!” to program bez granic wiekowych. Jest adresowany do amatorów i zawodowców, młodych i starszych, dzieci i dorosłych, solistów i zespołów, dla orkiestr i chórów, muzyków, artystów estrady, cyrkowców, tancerzy, lalkarzy, mimów, parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… po prostu do wszystkich!

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść ich pisemną zgodę na udział w programie. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj