EHF EURO 2016: liczne atrakcje w krakowskiej strefie kibica

0
1864

Spotkania z gwiazdami piłki ręcznej, pokazy cheerleaderek, występy kabareciarzy oraz liczne konkursy z nagrodami – te I inne atrakcje czekają na kibiców w Krakowie w Oficjalnej Strefie Kibica EHF Euro 2016, sponsorowanej przez PGNiG Obrót Detaliczny.

Na Małym Rynku codziennie pojawiają się tłumy sympatyków szczypiorniaka, którzy oprócz oglądania na wielkim telebimie meczów Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej, mogą także aktywnie spędzić czas i spotkać się ze znanymi krakowianami. Dziś (23.01) gościem Oficjalnej Strefy Kibica PGNiG Obrót Detaliczny będzie jeden z ambasadorów Euro 2016, aktor Tomasz Schimscheiner. Jutro po południu, wszyscy, którzy odwiedzą strefę, będą mogli wziąć udział w pokazach i aktywnościach Dworku Białoprądnickiego oraz zobaczyć pokaz cheerleaderek. A już w poniedziałek, na Małym Rynku pojawi się wyjątkowy gość – zwycięzca rajdu Dakar i kolejny ambasador Euro 2016 Rafał Sonik. Kierowca rajdowy przyjedzie… na quadzie!IMG 0735

W kolejnych dniach, aż do zakończenia Mistrzostw Europy, także przygotowanych zostało wiele atrakcji. Pokazy taneczne, wspólne śpiewy, prezentacje multimedialne, występ Cracovia Danza, a nawet giełda vinyli – każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje zostały przygotowane dla wszystkich, również dla najmłodszych. Ogromne emocje związane z meczami Polaków na Euro, będzie próbował rozładować krakowski satyryk i wielki kibic naszej reprezentacji Marcin Daniec. – „Nasi kibice od zawsze są, i cały świat już to wie, najlepsi na świecie. Uważam, że mają ogromny udział w znakomitej grze naszych szczypiornistów i powodzeniu całych mistrzostw.  A emocje, których dostarczają nam nasi piłkarze ręczni są niesamowite. To jest po prostu coś nieprawdopodobnego!” – mówi Daniec, którego występ na Małym Rynku zaplanowany jest w czwartek (28.01) o godzinie 18.

Wiele atrakcji czekać będzie na kibiców także w przeddzień finału Euro 2016. W sobotę (30.01) już od godziny 15 odbędą się pokazy akrobatyki, gimnastyki artystycznej, pokazy rowerowe, wushu i cheerleaderek. Wtedy też odbędą się konkursy wiedzy o sporcie i Małopolsce. A na deser, o godzinie 19, wystąpi kabaret AD HOC.

IMG 0737

Oficjalna Strefa Kibica sponsorowana przez PGNiG Obrót Detaliczny otwarta jest na Małym Rynku w Krakowie codziennie od 14 do 23. W dniu finału, a więc w niedzielę (31.01), zapraszamy już od godziny 12.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj