Cezary Pazura wystąpi w Strumieniu w nowym spektaklu kabaretowym

0
1561

Popularny aktor filmowy, telewizyjny i kabaretowy niedawno obchodził 25 – lecie pracy artystycznej. Jest wszechstronny. Czyta dubbing w wielu filmach komediowych. Jest piosenkarzem (wydał płytę, a do współpracy zaprosił m.in. Olafa Lubaszenko, Bogusława Lindę i Piotra Bukartyka). Oprócz talentu aktorsko-wokalnego, znany jest także z projektów kabaretowych. Po sukcesach estradowych programów: „Kabaret z Pazur-em”, „13 posterunek na żywo” i „Przystojny jestem?” Cezary Pazura rusza w jubileuszową trasę z okazji 25 – lecia działalności artystycznej.

Najnowszy spektakl pt. „Jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę” mówi o aktualnych zagadnieniach społeczno-obyczajowych i politycznych. Nie zabraknie też refleksji o sprawach damsko-męskich. Kabaret przybiera formę spektaklu satyrycznego z udziałem jednego aktora – tzw. stand-up comedy.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu (MGOK)
5 listopada 2016
Godz. 17:30
Bilety: 45 zł, przedsprzedaż od 22 września 2016, bilety do nabycia w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj