BRODKA KOLEJNĄ GWIAZDĄ SERII MTV UNPLUGGED!

0
2347

Po ubiegłorocznym sukcesie akustycznego koncertu rapera O.S.T.R., kolejną gwiazdą cyklu
„MTV Unplugged” będzie Brodka – artystka, która dokonała jednej z największych transformacji artystycznych ostatnich lat. Wyjątkowy koncert „bez prądu” Brodki zostanie zarejestrowany już wiosną tego roku.

Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając
na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Brodka ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.

Jej ostatni album „Clashes” ukazał się w 2016 roku na całym świecie, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii.
Płyta „Clashes” bardzo szybko pokryła się platyną, a po serii widowiskowych występów w Polsce
i na świecie, artystka wiosną br. zagra swój pierwszy akustyczny koncert w ramach cyklu „MTV Unplugged”. Na scenie towarzyszyć jej będą goście specjalni, których personalia zostaną ujawnione
w najbliższych tygodniach oraz kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.

Wyjątkowy koncert „MTV Unplugged Brodka” zostanie zarejestrowany 12 kwietnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem [PIAS] Recordings Poland and Eastern Europe. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.

Partnerami projektu są: Levi’s, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.

Wyłącznym dystrubutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska. Bilety są dostępne
na stronie www.ticketmaster.pl.
Wejściówki na „MTV Unplugged Brodka” zdobyć można również w konkursie zorganizowanym przez markę Levi’s. Więcej informacji na stronie mtv.pl/levis.

O MTV UNPLUGGED

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl MTV Unplugged ruszył od 1989 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością.

Wśród najważniejszych artystów, którzy zostali zaproszeni do projektu MTV Unplugged warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Alice in Chains, Lykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys.

W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki, Kult i O.S.T.R.

Viacom International Media Networks w Polsce posiada w swoim portfolio kanały telewizyjne Nickelodeon, Nicktoons, Nick Jr., MTV, VH1, MTV Music, Comedy Central, Comedy Central Family oraz Paramount Channel HD. Dopełnieniem linearnej oferty są aplikacje (m.in. MTV Play i Nickelodeon Play) oraz witryny internetowe oferujące łącznie ponad 700 godzin treści wideo, 100 gier i 50 000 teledysków. Globalnie spółka jest częścią koncernu Viacom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj