Anna Maria Jopek Gwiazda cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2020, czyli cyklu realizowanego w czasach pandemii.

0
1281

AMJ, czyli zespół przyjaciół i pasjonatów. Wszyscy w drużynie Jopek są frontmanami własnych projektów.

Annie Marii Jopek na scenie towarzyszyć będą: Robert Kubiszyn (bas), Paweł Dobrowolski (perkusja), Piotr Nazaruk (flety, głos, cytra) oraz Paweł Tomaszewski (fortepian).

„Wolność i nieograniczoność wyobraźni jest tym, co kocham najbardziej u tych, z którymi staję na scenie” – wyznaje Jopek. I szybko dodaje: „Tylko spełnieni twórcy potrafią być prawdziwymi dawcami. W muzyce działamy na otwartym sercu”.

Usłyszymy utwory z płyty „Ulotne”, inspirowanej dzieciństwem Jopek spędzonym za kulisami legendarnego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, w którym tańczyli i śpiewali jej rodzice. „Muzyka mojego dzieciństwa, wszystkie Ptaszki, Serduszka i Cyraneczki, na zawsze zdeterminowały mój śpiew i myślenie o muzyce. Noszę w sobie płaski pejzaż Mazowsza z całą jego melancholią i bezkresem”.

Usłyszymy też wybrane piosenki z poprzednich płyt AMJ

Uwaga

Ze względu na ograniczenia związane z wprowadzeniem tzw. Żółtych stref sprzedaż biletów na godz. 19.00 została w dniu 10 października wstrzymana.

Uruchomiono sprzedaż na drugą godzinę, czyli na 21.15. Osoby zainteresowane zapraszamy do szybkich zakupów, ponieważ udostępnione tylko 25 biletów w cenie 60 zł.

miejsce:

Pałac w Rybnej

Powstańców Warszawskich 83, 42-680 Tarnowskie Góry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj