Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk w Polsce

0
1528
źródło: https://www.employear.com/wydarzenia/absolvent-talent-days-katowice-2019

Absolvent Talent Days już od XI edycji jak magnes przyciąga setki tysięcy młodych ludzi. Dlaczego impreza cieszy się taką popularnością Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, wystąpienia znanych osób oraz warsztaty z wartościowymi certyfikatami i spotkania z liderami opinii. Te formy rekrutacji doceniają też sami pracodawcy. Organizatorzy chcą zerwali ze żmudnym, nudnym i trudnym szukaniem pracy. W tej edycji Absolvent Talent Days otwiera się również na osoby głuche.

XI edycja targów odbędzie się 28 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2SQ2dlW.

Tegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea „Bądź krok przed innymi. Przyjdź i miej przewagę nad innymi w budowaniu swojej kariery zawodowej!”

Poznaj pracodawców i skorzystaj z wartościowej oferty szkoleń oraz warsztatów!

W XI edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można firmy o międzynarodowej renomie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będzie szansa na porozmawianie z ich przedstawicielami. Na stanowisku wybranej przez siebie firmy będzie można zadać pytanie pracownikom i rekruterom. W aplikowaniu pomoże opaska e-C,, którą każdy uczestnik otrzyma przy rejestracji na wydarzenie. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste! Targi Absolvent Talent Days oferują także imponującą listę ciekawych szkoleń i warsztatów, na których można zdobyć wartościowe certyfikaty i poszerzyć swoje kompetencje. Agenda szkoleń znajduje się na naszej stronie organizatora.

Łatwo aplikujesz wykorzystując opaskę e-CV podczas wydarzenia!

System e-C, pozwala na przepływ aplikacji bezpośrednio do pracodawcy. To oznacza koniec ery papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. Wystarczy, że przed wydarzeniem uzupełnić swój profil i dołączyć CV, rejestrując się w serwisie: https://bit.ly/2SQ2dlW.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV, ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Wystarczy pobrać bezpłatny bilet na https://bit.ly/2SQ2dlW .

Organizatorem Absolvent Talent Days jest Grupa Absolvent, właściciel serwisu www.absolvent.pl.

Wydział Komunikacji Społecznej

Urząd Miasta Katowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj