Abonament Telemedico dla użytkowników MojejAvivy

0
617

Aviva nawiązała współpracę z Telemedico, dzięki czemu klienci korzystający z portalu MojaAviva mogą wykupić na preferencyjnych warunkach łatwy dostęp do lekarza. Skorzystają z oferty partnerskiej, płacąc tylko 14 zł miesięcznie za nielimitowaną opiekę internisty i pediatry.

Dodatkowo, w ramach pakietu klienci otrzymują zniżkę 15% na konsultacje z lekarzami innych specjalności oraz na badania laboratoryjne realizowane przez sieć ALAB. Pierwszy miesiąc abonamentu dla klientów Avivy oferowany jest gratis.

MojaAviva jest portalem samoobsługowym dla klientów Avivy, na którym mogą w prosty sposób dokonać m.in. zakupu produktów, zgłosić szkodę, sprawdzić szczegóły swoich polis czy też zmodyfikować swoje dane.

Z MojejAvivy korzysta już ponad pół miliona klientów, a więc rośnie znaczenie portalu w naszym ekosystemie obsługowym. MojaAviva jest najbardziej wszechstronnym i naszym zdaniem najlepszym serwisem online w ubezpieczeniach w Polsce. Cały czas inwestujemy w jej rozwój, dodając kolejne funkcjonalności, a teraz również usługi dodane, jaką jest abonament telemedyczny. Pracujemy też na dostępami do lekarzy psychiatrów oraz psychologów. MojaAviva to portal dla klienta dbającego o nie tylko o swoje i rodzinne  finanse, ale również o zdrowie – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu.   

Klienci zainteresowani nową ofertą mogą wejść w zakładkę „oferty specjalne” w Mojej Avivie, a następnie po przekierowaniu na platformę Telemedico wykupić abonament.

Telemedico to nowoczesna platforma do zdalnych konsultacji lekarskich – pacjenci mogą kontaktować się z lekarzem przez telefon, wideo lub czat. E- konsultacje różnią się od zwyczajnych wizyt przede wszystkim formą realizacji, a jak wynika ze statystyk Telemedico –  ich skuteczność, mierzona liczbą rozwiązanych problemów zdrowotnych, wynosi ponad 90%. W ramach E-Konsultacji można otrzymać od lekarza potrzebne porady, a w razie konieczności również receptę na leki, skierowanie na badania czy zwolnienie z pracy. Telemedico działa bez przerwy, 24/7, i jest dostępne z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy wejść na konto pacjenta, umówić wizytę i połączyć się z lekarzem. To prosty i wygodny proces – większość konsultacji z lekarzem ogólnym realizowanych jest jeszcze tego samego dnia. Na swoim koncie pacjenta klienci znajdą także swoją dokumentację i mogą udostępnić ją lekarzowi.

Kontakt:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj