19 listopada odbył się Wielki Power Show Olgi Kozierowskiej

0
2308

Już 19 listopada w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach odbyło się niezwykłe wydarzenie, zamykające cykl 12-stu Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz”. Podczas finału wystąpili znani i lubiani: Olga Kozierowska, Szymon Majewski, Katarzyna Miller, Miłosz Brzeziński i Gabi Drzewiecka.

Szymon kafelka

Od kwietnia 2015 Olga Kozierowska ze swoim wydarzeniem Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz” odwiedziła 12 miast w całej Polsce. Pomagała kobietom odkryć siebie, motywowała do działania, mobilizowała do sięgania po więcej. Zainspirowała ponad 3500 osób, które zmieniły swoje życie na lepsze!

KMiller

Teraz nadszedł czas na Wielki Finał Power Show!

W Multikinie w Złotych Tarasach wystąpili:

Olga Kozierowska – ekspertka od życiowych zmian, realizuje swoje pasje prowadząc organizację Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera kobiety i promuje ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Szymon Majewski – polski dziennikarz, satyryk, showman i wieczny optymista. Możecie go usłyszeć na antenie Radia ZET.

Katarzyna Miller – autorka wielu książek i ceniona polska psycholog z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.

Miłosz Brzeziński – certyfikowany coach, inspirator współpracujący z organizacjami na całym świecie i pozytywnie zakręcony trener rozwoju osobistego.

Muzycznie inspirowali: Sound’n’Grace oraz Gabi Drzewiecka – pasjonatka muzyki, dziennikarka zapewniająca dobre brzmienie w Radio ZET Chilli.

Było o tym, jak okiełznać swoje lęki, jak motywować się bez motywacji, odważyć się na wykorzystanie życiowych możliwości i przekuć porażkę w sukces.

W ciągu 120 minut można było przekonać się, że można więcej!

OlgapowerBrzeziński

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj