12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 w Warszawie coraz bliżej!

0
1305

W dniach 24-26 października 2019 roku w Warszawie odbędzie się największa konferencja biznesowa dla środowiska polskich przedsiębiorców rodzinnych12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.

Wydarzenie od wielu lat organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Stało się ono rozpoznawalną przestrzenią do dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych i świata nauki. Niezmiennym celem Zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju.

Temat przewodni 12. U-RODZIN będzie skupiony wokół hasła ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO – głównych aspektów budowania firmy rodzinnej. Podczas Zjazdu organizatorzy postarają się odpowiedzieć na podstawowe pytanie tegorocznej edycji: “Jak w dynamicznie zmieniającym się świecie zapewnić trwałość polskich firm rodzinnych?”

W nawiązaniu do hasła wydarzenia, dla uczestników przygotowano dwa dni tematyczne konferencji z rozbudowanym i rozmaitym programem merytorycznym. Wysoki poziom debat i przedmiotowość dyskusji zapewnią renomowani eksperci oraz goście specjalni Zjazdu. Tegoroczna edycja U-RODZIN odbędzie się w sercu stolicy – Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Współgospodarzem 12. Zjazdu jest Miasto Stołeczne Warszawa, patronem honorowym – Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. W organizację wydarzenia zaangażowali się partnerzy strategiczni Stowarzyszenia IFR: Kancelaria Ożóg Tomczykowski, Union Investment TFI, BNP Paribas Bank Polska, Grupa AXA w Polsce, Metropolitan Investment i agencja reklamowa Recevent. Głównym patronem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna.

Podczas warszawskich U-RODZIN będzie można spotkać założycieli i prezesów znanych polskich firm m.in.: Maciej Panek (PANEK S.A.), Krzysztof Domarecki (Selena FM S.A.), Grzegorz Putka (Piekarnie Cukiernie Putka), Krzysztof Pawiński (Grupa Maspex), Adam Rozwadowski (Enel-Med S.A.), dr Stanisław Han (Hasco-Lek S.A.), Jacek Ptaszek (JMP Flowers) i Kacper Sosnowski (Kross S.A.). Jak zawsze na Zjeździe Firm Rodzinnych nie zabraknie pełnego energii wystąpienia motywacyjnego i inspiracyjnego.

Wspólnie z przedsiębiorcami rodzinnymi z całego kraju będziemy rozmawiać o budowaniu i promocji marki “made in Poland”, wyzwaniach związanych z automatyzacją i robotyzacją produkcji, poruszymy również temat transformacji cyfrowej i rynku e-commerce. Ważną częścią Zjazdu będzie dyskusja nt. inwestycji i ekspansji zagranicznej, tworzenia strategii, efektywnego zarządzania oraz kultury organizacyjnej w firmie. Porozmawiamy również o sukcesji w firmach rodzinnych, bezpieczeństwie prawnym i podatkowym, a także o finansach i zarządzaniu ryzykiem.

U-RODZINY to nie tylko merytoryka i dyskusje, ale również integracja i networking. Dla uczestników Zjazdu przygotowano zajmujący program rozrywkowy, a dla najmłodszych uczestników – dedykowaną konferencję merytoryczną i liczne atrakcje. O odpowiedni nastrój i humor zadbamy podczas czwartkowej integracji połączonej z występem kabaretowym oraz sobotniego wieczoru teatralnego. Po raz pierwszy w historii wydarzenia uroczysty Bal Firm Rodzinnych będzie miał charakter charytatywny, beneficjentem którego jest warszawska Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

12. U-RODZINY w Warszawie to:

  • 2 dni i 3 wieczory wyjątkowego wydarzenia
  • ponad 20 paneli dyskusyjnych i praktycznych warsztatów
  • prelegenci z największych firm rodzinnych
  • eksperci z różnych branż oraz przedstawiciele świata nauki
  • bal charytatywny i część kulturalna
  • inspirujące wystąpienia oraz wymiana doświadczeń
  • otwarta integracja i nieograniczony networking
  • świetna zabawa i atrakcje dla całej rodziny

Więcej informacji oraz rejestracja na: www.u-rodziny.pl, www.firmyrodzinne.pl

Facebook: www.facebook.com/inicjatywafirmrodzinnych

LinkedIn:www.linkedin.com/company/inicjatywafirmrodzinnych

Patronatem medialnym wydarzenia będzie także polsko-angielski Magazyn Why Story.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj