Zapraszamy do „licytacji” Złotych Serduszek i Złotych Kart PLAY podczas 25. Finału WOŚP!

Date:

Share post:

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, w której nagrodami są Złote Serduszka i Złote Karty PLAY to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serduszko

Złote Serduszka i Karty stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowanie osób i firm w 25-letniej historii Fundacji WOŚP.

Licytacja będzie prowadzona w dniu 25. Finału WOŚP (15 stycznia 2017 roku) od momentu rozpoczęcia pierwszego łączenia na antenę TVN, aż do późnych godzin wieczornych. Finał tej licytacji to najbardziej emocjonujący moment transmisji z Finału WOŚP i punkt kulminacyjny całodniowej akcji, obserwowany przez miliony telewidzów oraz internautów. Cała kwota uzyskana z licytacji wesprze cel 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Chętnych do wzięcia udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców zapraszamy do zapoznania się z zasadami licytacji oraz z tegorocznym regulaminem.

Złote Serduszka 25. Finału WOŚP tradycyjnie zostały wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału. Każde z nich jest numerowane. Kilka z nich (numery: 89 – 99) otrzymały do „licytacji” Sztaby WOŚP, a kilka zostanie „zlicytowanych” na kanałach grupy TVN. Złote Serduszko o numerze 100 już niebawem pojawi się na orkiestrowych aukcjach na platformie aukcje.wosp.org.pl. Pozostałe numery Złotych Serduszek będą dostępne w licytacjach telefonicznych podczas 25. Finału WOŚP w telewizji.
 
Jak zdobyć archiwalne Złote Serduszka?
 

Fundacja WOŚP posiada pojedyncze, nieodebrane Złote Serduszka z ubiegłych lat (z II i IV edycji, czyli z 1995 i 1997 roku). Bez względu na numer Złotego Serduszka, cena każdego wynosi 1000 PLN. Jeśli chcesz się stać ich posiadaczem:
– należy dokonać wpłaty na konto o numerze: 58 1240 1112 1111 0010 0944 9739,
– w tytule przelewu wpisać: „Darowizna – Złote Serduszko z edycji …” oraz podać adres do wysyłki i numer telefonu kontaktowego,
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym Złote Serduszko zostanie wysłane przesyłką kurierską. Więcej informacji na temat archiwalnych Złotych Serduszek można znaleźć tutaj.

Złote Karty PLAY 25. Finału WOŚP

Z okazji 25. Finału firma PLAY ponownie podarowała Fundacji WOŚP 100 kart pozłacanych 24-karatowym złotem. To nowoczesne karty nano SIM, czyli najmniejsze karty SIM dostępne obecnie na rynku. Karty o numerach 1-12, 14-99 będzie można zdobyć podczas finałowej telefonicznej licytacji. 

Jaki będzie przebieg Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców?

 

W dniu 25. Finału WOŚP (15 stycznia) dla licytujących zostaje udostępniona specjalna strona www.licytacja.wosp.org.pl, na której można zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn dla Orkiestry – prosimy rejestrować się dopiero w dniu Finału WOŚP. Oprócz tego uruchomiony zostaje specjalny numer telefonu 22 749-00-00, gdzie również można zgłaszać się i licytować wpłaty na rzecz WOŚP, walcząc o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart PLAY.

Przez cały dzień tak w internecie, jak i na antenie telewizji można obserwować przebieg licytacji, zmagania o zajęcie pierwszych miejsc i wysokości zgłaszanych darowizn.

Możliwość udziału jest otwarta dla wszystkich – tak osób fizycznych, jak i firm, które muszą być reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika, oraz osób prawnych, które z kolei muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika. Każdy licytujący w czasie licytacji będzie występował pod wybranym przez siebie pseudonimem i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zdecyduje inaczej.

Licytujący, który będzie chciał licytować kwoty darowizn w wysokości 10 000 złotych i więcej, musi być przygotowany na dodatkową weryfikację swojej tożsamości.

Główna część licytacji zostaje zamknięta o godzinie 21:00, o godzinie 21:30 zostanie zamknięta możliwość podwyższania kwot. Od tego momentu rozpoczynają się przygotowania do udziału w Finale Licytacji, który będzie transmitowany na żywo na kanałach grupy TVN. Do Finału zaproszonych zostanie pierwszych 3 licytujących, tak w przypadku nagród w postaci Złotych Serduszek, jak i Złotych Kart. Licytujący może, ale nie musi przyjąć zaproszenia do udziału w Finale Licytacji.

W przypadku zainteresowania szczegółami dotyczącymi licytacji, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz do kontaktu z Fundacją WOŚP ([email protected], tel. +48 22 852 32 14).

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu 24 lat Fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie dla szpitali ponad 720 mln złotych. Więcej o Fundacji WOŚP: www.wosp.org.pl.

25. Finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Tym razem środki będą zbierane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W niedzielę (15 stycznia 2017 roku) 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń. Finał będzie relacjonowany na wszystkich kanałach Grupy TVN, najwięcej informacji będzie można zobaczyć na TVN, TTV, TVN24 oraz platformie Player.pl. O godzinie 20:00 tradycyjnie odbędzie się „Światełko do nieba” – happening świetlny będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

Krzysztof Dobies

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_img

Related articles

Międzynarodowa Konferencja walentynkowo-biznesowa Grupy Charyzma i Powołanie 2024

W dniach 8 i 9 lutego w największym salonie Lexusa w Europie mającym swoją siedzibę w Krakowie odbyła...

IX Walne spotkanie Stowarzyszenia Kobiet Charyzmatycznych

9 i 10 lipca odbyło się walne spotkanie Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna w Katowicach, w Fundacji Pomocy Dzieciom „Ulica"...

Rockandrollowe miejsce z duszą i tradycją

Rozmowa z Sebastianem Fydą – właścicielem i Anną Chudzik – menadżerką Leśniczówki Rock & Roll Cafe na temat wyzwań związanych z prowadzeniem...

Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej – od 20 lat dbają o najwyższą jakość kształcenia

Rozmowa z Romanem Szopą – Wicekanclerzem Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, odznaczonym „Odznaka Honorowa za Zasługi...