WOŚP – Dołącz do Pokojowego Patrolu!

0
1771

 

(…) Pokojowy Patrol. Młodzi, bardzo młodzi ludzie. Chłopaki i dziewczyny. To, co mamy w Polsce najlepszego. Zaangażowanie, praca, entuzjazm, zapał i poświęcenie. Śpią w namiotach koło biura. Po dwie, trzy godziny.
Zapamiętuję pierwsze twarze: Romeo, Magda, Martyna. Ciągle niedospani. Ciągle pilnują. Właśnie pędzą, żeby przyjąć następne tysiąc osób, które wysiądą na Przystanku Woodstock, wybudowanym specjalnie tylko na to wydarzenie. Tam zatrzymują się wszystkie pociągi. O dziewiątej rano i o czwartej po południu, o drugiej w nocy i dwudziestej trzeciej, a także podczas ulewnego deszczu. Pędzą pociągi i pędzą ludzie z Patrolu. Prowadzą i pokazują. Prowadzą i ostrzegają. Bacznie pilnują…(…)

Pierwszym krokiem, aby dołączyć do Pokojowego Patrolu jest rejestracja w naszej internetowej bazie wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolejnym jest aktywacja konta poprzez kliknięcie w link, który wyślemy Ci e-mailem, który będzie jednocześnie potwierdzeniem rejestracji. Dzięki temu uzyskasz dostęp do formularzy zgłoszeniowych, których wypełnienie i odesłanie na nasz adres jest ostatnim etapem rejestracji. Gdy dotrą do nas – otrzymasz zaproszenie (e-mail) na najbliższe szkolenie w Uniwersytecie WOŚP w Szadowie – Młyn.

http://www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol/szkolenia/terminy_szkolen

 

Orkiestra Klubu Pomocnych Serc
czyli MONOLOG – WODOSPAD
Jurka Owsiaka
 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj