Woodstock 2017 już niebawem

0
1707

Niedawnno zakończyła się kolejna dycja Przystanku Woodstock a organizatorzy myślą o przyszłorocznej.

Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

Każdy zespół może wziąć udział w Eliminacjach do Przystanku Woodstock! Wystarczy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres:

Fundacja WOŚP

ul. Dominikańska 19 C

02-738 Warszawa

z dopiskiem „Eliminacje do Przystanku Woodstock 2017”

Termin wysyłania płyt mija 31 stycznia 2017 roku (liczy się data stempla pocztowego). Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybierze zespoły, które przejdą do półfinału i zagrają na żywo w klubach przed jurorami oraz publicznością. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych. Podczas półfinałów Jury wyróżni kapele, które wystąpią na koncercie finałowym. Tam poznamy szczęśliwców, którzy zagrają na scenach 23. Przystanku Woodstock! Przypominamy, że przyszoroczna edycja festiwalu odbędzie się w terminie 3-5 sierpnia 2017 roku. Więcej informacji na temat zgłoszeń znajduje się na stronie: woodstockfestival.pl/eliminacje/zglos-zespol.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj