Świąteczny Stół Pajacyka – 7 grudnia zjedz dobrze w dobrej sprawie!

0
1621
źródło: https://www.facebook.com/PajacykPL

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do udziału w kolejnej edycji Świątecznego Stołu Pajacyka – jednodniowej, ogólnopolskiej akcji charytatywnej. W tym roku już 7 grudnia właściciele lokali gastronomicznych z całej Polski przekażą 10% dziennego obrotu na rzecz programu dożywiania dzieci Pajacyk. 

W ubiegłym roku akcja pobiła kolejne rekordy – goście zasiedli przy Świątecznym Stole Pajacyka w aż 77. lokalach, a łącznie zebrano 15. .72,31 zł, za które PAH ufundowała ponad 39 tysięcy posiłków dla dzieci objętych programem Pajacyk. Coraz częściej także sami klienci zapraszają do akcji swoje ulubione lokale.

– Niezmiernie cieszy nas stale rosnąca liczba restauratorów przyłączających się do akcji. Dzięki ich mobilizacji jesteśmy w stanie sfinansować jeszcze większą liczbę posiłków dla dzieci w całej Polsce – mówi Jakub Belina-Brzozowski, koordynator akcji. – W tym roku akcja odbywa się w piątek 7 grudnia, jest to idealna okazja by razem ze współpracownikami wyjść na firmowy lunch, a przy okazji wesprzeć program Pajacyk. Mam nadzieje, że przy Świątecznym Stole Pajacyka spotkamy się wszyscy.

W tej chwili udział w akcji zadeklarowało już ponad 700 lokali. Podczas siedemnastej edycji przy Świątecznym Stole Pajacyka będzie można usiąść między innymi w lokalach sieci stacji BP z kawiarniami Wild Bean, lodziarnio-kawiarniach Grycan oraz restauracjach Kręgliccy Restauracje i Catering. Pełną, na bieżąco aktualizowaną, listę lokali biorących udział w akcji można znaleźć na stronie.

Zobacz spot promujący akcję: https://youtu.be/WTbpGs1FKUU

Program Pajacyk działa od 1998 roku, dofinansowując ciepłe posiłki dla dzieci w całej Polsce, które z różnych powodów nie mogłoby na nie liczyć w domu czy szkole.

Program Pajacyk można wspierać przez cały rok:

Wpłać dowolną kwotę na konto programu Pajacyk: Alior Bank S.A. 02 2490 0005 0000 4.00 831. 8772 lub przekaż darowiznę przez stronę http://www.pajacyk.pl/#darowizna

Dowiedz się więcej o Pajacyku i sprawdź listę wspieranych placówek na www.pajacyk.pl

Zachęć ulubiony lokal do udziału w Świątecznym Stole Pajacyka http://www.pajacyk.pl/ssp/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj