Spotkanie Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna w Konstancinie-Jeziornej

0
2481

24 października po raz kolejny spotkało się Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna. Tym razem Centrum Księgowości i Finansów w Konstancinie. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna a gospodynią Agnieszka Kozak – właścicielka centrum finansowego – natomiast patronat medialny objął magazyn WHY Story.

Zebranych gości powitała prezes Stowarzyszenia Beata Sekuła. W trakcie spotkania nominację do tytułu Lider z powołania odebrała Agnieszka Kozak – właścicielka Centrum Księgowości i Finansów Agnieszka Kozak w Konstancinie. Została również wręczona nominacja do tytułu Kobiety Charyzmatycznej Elżbiecie Panas – aktorce oraz Prezes Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.

Po miłym akcencie wręczenia dyplomów Stowarzyszenie przeszło do omawiania najbliższych działań. Wśród nich była organizacja programu Damy i Dżentelmeni, który w tym roku odbędzie się 15-16 listopada w Konstancinie, wigilia – 10 grudnia również w Konstancinie, bal charytatywny na rzecz Fundacji In Corpore – 15 lutego w hotelu Jawor w Jaworzu oraz pięciolecie programu Kobieta Charyzmatyczna 19-20 marca na terenie Targów Kieleckich.

Podczas spotkania Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna nastąpiła wymiana pozytywnej energii oraz motywacji do działania.

red. Marta Baranowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj