Power Show Olgi Kozierowskiej

0
2514

Kolejne odsłony Power Show Olgi Kozierowskiej w Multikinie!

Wzmocnij pokłady wewnętrznej energii podczas spotkań z cyklu Power Show pt. “Możesz więcej niż myślisz, że możesz…“. Przyjdź po inspirację do Multikina. Olga Kozierowska stworzyła autorską formułę z myślą o kobietach i dla kobiet, łączącą słowa i muzykę. Wybierz się na spotkanie Power Show do wybranego kina sieci Multikino pomiędzy 17 września a 15 października.

Power Show to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera kobiety i promuje ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie związane są z rozgłośnią radiową ZET CHILLI.

Cykl Power Show stworzony został dla kobiet, które poszukują pomysłu na siebie, pragną zmiany w życiu, ale nie potrafią podjąć działania lub nie wiedzą jak to zrobić. Kobiet, które chciałyby od życia więcej, poszukujących motywacji i inspiracji oraz rady popartej życiowym doświadczeniem.

Harmonogram Power Show:

17.09.2015 – Multikino Katowice, ul. 3 Maja 30

24.09.2015 – Multikino Poznań, ul. Królowej Jadwigi 51

01.10.2015 – Multikino Tychy, ul. Jana Pawła II 16/18

15.10.2015 – Multikino Kielce, Warszawska 26

Start wydarzenia:

godzina 18:00

Cena biletów:

35 pln

W programie:

Część 1. Odkrywanie siebie.

Część 2. Okiełznanie powstrzymywaczy.

Część 3. By się bardziej chciało chcieć.

Część 4. W drodze do miejsca radości, sukcesu, spełnienia…

Po 90 minutowym Power Show odbywa się sesja networkingową oraz mini-warsztaty „Mudry z Olgą Kozierowską”, czyli jak wykorzystać symboliczne gesty do tego, by generować dobra energię.

Olga Kozierowska to twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką wspierającej rozwój kobiecej przedsiębiorczości od 2008 roku. Inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce (w życiu społecznym i gospodarczym), która od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką” na antenie radia Zet Chilli, jest również felietonistką portalu www.sukcespisanyszminka.pl i autorką wielu publikacji oraz książki pt. „Sukces Pisany Szminką”. Wcześniej związana była z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Jako laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych („Women of Consequence 2013“, „Pozytywiska Roku 2013“ „Dziennikarz Roku 2011” – za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości), trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat (w 2014 roku).

Gabi Drzewiecka – pasjonatka muzyki, twórczyni masterplanów na życie. Pracę w mediach rozpoczęła od prowadzenia programów w telewizji muzycznej 4fun tv. Później przyszedł czas na Lifestylowo – muzyczne zadania w tubie tv, Plejadzie, Onecie, Pytaniu na śniadanie w telewizyjnej Dwójce oraz Radiu Roxy. Miejsca zagrzała pośród kobiecej redakcji Radia ZET Chilli. Jak sama twierdzi, z mężczyznami łączy ją poczucie humoru,z kobietami zaś ceni sobie przyjaźń i wzajemne wsparcie. Siła jest bowiem w nich! Ukończyła Warsaw International Studies in Psychology na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia bawić się modą i planować aranżacje wnętrz przyszłego miejsca zamieszkania. Oprócz tego pasjonuje ją… kryminologia. Kilka lat swojego dzieciństwa spędziła w Indonezji, do której ma ogromny sentyment.

Więcej informacji na stronie: http://www.powershow.pl

Bilety na „Power Show” można nabyć już od 12 sierpnia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl oraz www.groupon.pl

PowerShow

Organizatorzy: Sukces Pisany Szminką, Multikino, Radio Zet Chilli
Partner strategiczny:
Energa
Partner:
Groupon
Partnerzy wspieraj
ący: Radio ZET, Wirtualna Polska, Claudia, Coaching, Stroer, Instytut Monitorowania Mediów, BBDO, Pytanie na Śniadanie (TVP 2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj