Ogólnopolski Program Dealer Roku 2017

0
1382

   Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło VII edycję Ogólnopolskiego Programu Dealer 2017. Kandydatury można potwierdzać do dnia 31 marca 2017 r. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Warsaw Moto Prestige, zaplanowanej na 29 kwietnia 2017r. w Sheraton Warsaw Hotel.

Konkurs ma na celu pomóc potencjalnym Klientom Salonów Samochodowych wybrać spośród mnogości oferty na rynku te najlepsze, o najwyższych standardach. Natomiast dla podmiotów gospodarczych wyróżnionych tym Godłem to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi, profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do Klienta jak również możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji. Firmy mogą zgłaszać się w nastepujących kategoriach:

Dealer Roku 2017 – zostanie przyznana tym Dealerom, którzy swoją działalnością oferują klientowi szeroki wachlarz opcji związanych z zakupem samochodów, motocykli oraz serwisem. Najlepszy Dealer to taki w którym możemy kupić, ubezpieczyć, doposażyć oraz serwisować, a wszystko to będzie odbywało się sprawnie i w miłej atmosferze.

Salon Przyjazny Klientowi – charakteryzuje umiejętność właściwego poprowadzenie klienta przez wszystkie szczeble związane z zakupem pojazdu i jego późniejszego użytkowania.

Serwis Samochodowy / Stacja Beznynowa / Myjnia Samochodowa – to firmy zapewniające kompleksowe usługi, krótkie terminy realizacji napraw oraz konkurencyjne ceny. Dostępność do usług wysoiej jakości oraz łatwy kontakt z zespołem są bardzo ważnym aspektem.

Warsaw Moto Prestige 2017 to nowa odsłona VII edycji organizowanego przez nas konkursu skierowanego wyłącznie do branży motoryzacyjnej.

Udział w tym wydarzeniu to gwarancja rozległej promocji marki, zorientowanej na dotarcie do najbardziej aktywnych i opiniotwórczych przedstawicieli branży biznesowej, podmiotów medialnych oraz władz lokalnych.

Gala poprzez swój rozmach staje się największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, które organizujemy dla Dealerów i firm działających aktywnie w branży motoryzacyjnej z całej Polski. Podczas uroczystości wręczone zostaną statuetki branżowe dla liderów rynku motoryzacji i certyfikaty dla przedstawicieli najlepiej rozwijających się firm branży motoryzacyjnej.

Chcielibyśmy, w imieniu własnym jak i patronów medialnych wydarzenia, serdecznie zaprosić do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą lub do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Więcej o konkursie znajdą Państwo pod adresem www.certyfikacjakrajowa.org.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj