Obchody 70- lecia istnienia szkoły -TG (Centrum Edukacji) w Zabrzu – 28 listopada 2015r

0
4004

Dyrekcja Centrum Edukacji (TG) z wielką radością i satysfakcją ma przyjemność powiadomić, że 28 listopada 2015r. odbędą się uroczystości związane z obchodami 70- lecia istnienia naszej szkoły.

banerTG

Wszystkich absolwentów, przyjaciół oraz miłośników szkoły serdecznie zapraszamy i informujemy, że wszelkie wiadomości o spotkaniu wraz z kartami zgłoszeń uczestnictwa w zjeździe zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej: http://ce.zabrze.pl/

Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie zapisze się w naszej pamięci jako wydarzenie wyjątkowe i niezapomniane, nie tylko obudzi nasze wspomnienia, ale także wzbogaci je o nowe przeżycia.

Podkreślamy, że udział w gali jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy !

Komitet Organizacyjny Zjazdu
Dyrekcja Szkoły

 

 • PROGRAM OBCHODÓW JUBILEUSZU 70-LECIA SZKOŁY I ZJAZDU ABSOLWENTÓW:
   


  od godziny 8.30 w holu Centrum Edukacji byłego Technikum Górniczego odbędzie się rejestracja uczestników Obchodów Jubileuszowych i Zjazdu Absolwentów. Jednocześnie można będzie odebrać identyfikatory i materiały jubileuszowe.
   
  godzina 10.00 do 11.00 – uroczysta Msza święta w kościele św. Andrzeja w Zabrzu
   
  godzina 12.00 do 13.30 Gala z okazji obchodów 70 rocznicy powstania szkoły, która odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Przemówienia zaproszonych gości uatrakcyjnią występy artystyczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły oraz zaproszonych gości.
   
  godzina 14.30 uroczysty obiad
   
  godzina 16.00 wspólne zwiedzanie szkoły oraz spotkanie nauczycieli, wychowanków z absolwentami, poczęstunek na holach szkolnych.
   
  godzina18.00 wieczorek taneczny w auli szkolnej
   
  Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj