Nowy Sezam – idealny na zakupy

0
4134

Niespełna 4 lata temu ze smutkiem żegnaliśmy się z Domem Handlowym SEZAM, który po 45. latach zamykał działalność handlową w dotychczasowym obiekcie. W tym samym czasie w znanej w stolicy pracowni architektów Juvenes dopracowywano szczegóły projektu Nowego Sezamu. Wkrótce stary budynek zniknął ze Ściany Wschodniej, a na pozostałym po nim miejscu wyrastał następca. I oto 6 czerwca br.; w środę zgodnie z kupiecką tradycją, sklep SEZAM otworzył podwoje dla Klientów. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się o godz. 11 w Pasażu W. Rowickiego odsłonięciem tablicy poświęconej kompozytorowi (również patronowi pobliskiej Filharmonii Narodowej) w obecności władz lokalnych, spółdzielców, partnerów handlowych oraz przedstawicieli mediów. W południe goście udali się na drugą cześć uroczystości na poziom -1 do galerii Centrum Marszałkowska, w której znajduje się sklep. Zaproszeni wysłuchali krótkich przemówień szefów firm tworzących nowy krajobraz ulicy Marszałkowskiej, po czym nastąpiło przecięcie wstęgi i poczęstunek w postaci okazałego tortu z logo SEZAMU. O godz. 13 wkroczyli pierwsi Klienci, wielu z nich przywiodły do Sezamu dobre wspomnienia i sentyment do tego miejsca. Kierownikiem placówki jest długoletni pracownik śródmiejskiej spółdzielni z imponującym stażem na tym stanowisku, który przez wiele lat prowadził stoisko w starym SEZAMIE.

SEZAM należy do „Społem” WSS Śródmieście i jest obecnie najnowocześniejszą placówką sieci i jedyną w Polsce z bezpośrednim dostępem do obydwu linii Metra. W ofercie posiada szeroki i zróżnicowany cenowo asortyment, bogatą gamę produktów świeżych oraz bardzo atrakcyjnie zaaranżowane stoisko z art. gospodarstwa domowego.

Zapraszamy do nowego sklepu SEZAM, który mamy nadzieję, stanie się wkrótce, tak jak jego poprzednik, lubianym i chętnie odwiedzanym miejscem zakupów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj