Nowość Victorii Day Spa

0
1634

14 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie Akademii Szkoleniowej połączonej z Instytutem Kosmetologii Victoria Day Spa. To już kolejne miejsce, w którym będzie można skorzystać z usług kosmetologicznych pod marką stworzoną przez Panią Sławomirę Puchałę.

Od 1 lipca będą wykonywane zabiegi w nowym oddziale, który znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 63/1 w Gliwicach. To trzeci oddział w tym mieście. Jednak jak mówi laureatka The Best & More 2019 – Pani Sławomira Puchała oddziałów będzie coraz więcej – nie tylko w Gliwicach.

To właśnie przy ulicy Zwycięstwa będą odbywały się szkolenia podyplomowe z kosmetologii, które będą prowadzili wybitni praktycy. Victoria Day Spa nawiązało współpracę z WSB w Dąbrowie Górniczej.

Spa ma w ofercie innowacyjne zabiegi laserem ICOONE. To nowoczesna technologia, która jest przełomem w modelowaniu sylwetki, a to tylko jedna z propozycji Victorii Day Spa. Oprócz tego salon jest zaopatrzony w najlepszy laser na świecie do trwałego usuwania owłosienia. Jednak lista Victorii nie kończy się na zabiegach upiększających. To także wachlarz masaży, a wśród nich lecznicze, orientalne oraz zabiegi dla dwojga, które pozwalają na wyjątkowy relaks.

Sławomira Puchała wraz ze swoim zespołem

red. Marta Baranowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj