Mikołajki w Żorach

0
1734

Mikołaj spotka się z dziećmi na Jarmarku Świątecznym

 

Mikołajki to zdecydowanie jeden z ulubionych dni w roku dla wszystkich dzieci. W naszym mieście Święty Mikołaj spotka się z maluchami w magicznej atmosferze pięknego Jarmarku Świątecznego. Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji.   

Mikołajkowe spotkanie na żorskim rynku rozpocznie się we wtorek 6 grudnia o godzinie 17:00. Na początek będzie można zobaczyć widowiskowy spektakl Teatru Ognia , w wykonaniu artystów z Miasteczka Westernowego TwinPigs.

O godzinie 17:30 wystartuje mikołajkowy program artystyczny pt. „Zimowa przyjaźń”. Podczas przedstawienia skierowanego do małych widzów na scenie pojawi się wyczekiwany Święty Mikołaj, który następnie poczęstuje wszystkich słodyczami i zaprosi dzieci do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Po przedstawieniu, aż do godziny 20:00 dzieci będą mogły skorzystać z przygotowanych specjalnie dla nich animacji, takich jak: malowanie twarzy, balonowe ZOO oraz kreatywne gry i zabawy. Maluchy będą też mogły spotkać ulubione postacie z bajek podczas parady pluszaków, w której wezmą udział „żywe” maskotki.

Tego dnia odsłonięte zostaną też zupełnie nowe ozdoby Jarmarku Świątecznego. Co do będzie? Musicie przekonać się sami! Zapraszamy na żorski rynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj