Gala Finałowa konkursu Hair Revolution 2018

0
3170

Gala Finałowa konkursu Hair Revolution 2018 oraz rozdanie nagród dla wyjątkowych osobowości Trendy Hair Fashion – 28 października 2018 w Hotelu Andels w Łodzi. Stylistów fryzur oceniało międzynarodowe jury w składzie: Christos Michailidis (Grecja), Denis Dituri (USA), Winnie Loo (Malezja), Teiji Isisawa (Japonia).

Anna Kulec Karampotis, właścicielka oraz dyrektor ds. kreatywnych Trendy Hair wręczyła statuetki Laureatom: Sylwii Karpowicz (1 miejsce), Ewelinie Leszczyńska (2 miejsce), Sandrze Kaczor (3 miejsce). Nagrodę  publiczności otrzymała Joanna Banaś.

Trendy Hair Fashion jest jedną z pierwszych firm franchisingowych w Polsce i pierwszą tego typu w branży fryzjerskiej. Obejmuje ponad siedemdziesiąt salonów w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Obecnie tworzy własne kolekcje fryzur. Założycielka firmy, Anna Kulec, wraz z współpracownikami bierze udział w coraz ciekawych przedsięwzięciach społecznych oraz artystycznych, często na skalę międzynarodową. Za swoje osiągnięcia została nagrodzona tytułem Kobiety Charyzmatycznej.

Pierwszy konkurs fryzjerski wygrała będąc jeszcze nastolatką. Potem przyszły kolejne sukcesy. – Od początku chciałam tworzyć jak najlepsze fryzury, bo fryzjerstwo było zawsze moją niesamowitą pasją, nigdy nie traktowałam tego zajęcia jak ciężką pracę – przyznaje Anna Kulec-Karampotis, założycielka sieci salonów fryzjerskich Trendy Hair Fahion.

 Już w wieku 19 lat spełniła swoje wielkie marzenie, otwierając pierwszy własny salon fryzjerski. Było to w latach 80., więc inicjatywa taka wymagała ogromnej zaradności i konsekwencji, ale tego pani Ani nigdy nie brakowało W przeciągu dwóch lat zyskała wraz z wyszkoloną przez siebie załogą taką renomę, że klientki musiały zapisywać się na wizytę z miesięcznym wyprzedzeniem.

Następnie przekazała zakład pod opiekę mamy i wyjechała do Nowego Jorku, gdzie zdobywała kolejne szlify, pracują w uznanym salonie na Manhattanie. Szybko znajomość nauczyła się języka angielskiego, która okazała się przydatna podczas budowania własnej marki na rynku międzynarodowym. Do kraju wróciła z narzeczonym, za którego wkrótce wyszła za mąż i z którym zaczęła rozwijać firmę. Wykupiła swój dwudziesto-metrowy salon, ale niestety została bez personelu i musiała szkolić nowy, co nie było łatwym zadaniem, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Już dwa dni po porodzie przyszła do pracy z dzieckiem i karmiła je na zapleczu, bo musiała czesać swoje klientki i wspierać nowy zespół.

Wkrótce zaczęły powstawać kolejne salony państwa Karampotis, a wiele innych przystąpiło do współpracy franchisingowej. Powstała w ramach struktur firmy Akademia Trendy Hair Fashion opracowuje własne techniki strzyżenia, czesania, farbowania i upinania włosów oraz szkoli regularnie pracowników salonów z całej Polski. Każdy instruktor specjalizuje się w czymś innym. Organizowane są także szkolenia zagraniczne, np. w Niemczech.

Pani Ania organizuje także spektakularne pokazy fryzjerskie połączone z wyszukaną choreografią, strojami, muzyką – prawdziwe spektakle. Jest zapraszana z nimi na światowe sceny do Aten, Tokio, czy Nowego Jorku. Podczas pobytu w RPA zdecydowała się zaprosić do swojego rodzinnego Bielska na okres roku troje młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. Zorganizowała im w swoich salonach profesjonalne szkolenia, a ponadto możliwość poznania kultury polskiej. Jako przedsiębiorca i artystka, która przeszła długą drogę uważa, że należy skupiać się nie tylko na własnym rozwoju, ale także wspomagać młode talenty. Wzięła też udział w organizacji programu dla seniorek: DAMA 2018, który odbył się w Leśnym SPA w Krakowie. Uczestniczki programu zostały bezkosztoo uczesane przez stylistów Trendy Hair przy stosowanych przez markę kosmetykach firmy  Schawrzkopf.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj