DON VASYL JUNIOR & CYGAŃSKIE GWIAZDY ZAPRASZAJĄ NA BIESIADĘ Z ROMSKIMI GWIAZDAMI – 28 LIPCA W KOLE

0
655

Drodzy Państwo, jeżeli byliście na Międzynarodowym Festiwalu Romów w Ciechocinku organizowanym przez największą Gwiazdę Romską Don Vasyla, to w tym roku będziecie mogli przeżyć jeszcze raz na żywo i spotkać się z tymi artystami i klimatem romskim na Biesiadzie w Kole organizowanej przez jego syna Don Vasyla Juniora.


DON VASYL JUNIOR & Cygańskie Gwiazdy to najbardziej znani artyści Romscy w Polsce i za granicą to profesjonalizm, doświadczenie oraz miłość do muzyki. Mistrzowska oprawa muzyczna i taneczna, efekty sceniczne i stroje taneczne tworzą oryginalną aurę występu i niezapomniane wrażenia.
Don Vasyl Junior jest synem znanego romskiego artysty Don Vasyla, założyciela Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku, na którym gościło wiele gwiazd polskich i romskich oraz wiele gwiazd zagranicznych.
Don Vasyl Junior był kierownikiem muzycznym tych festiwali a specjalnie dla Państwa w tym roku zorganizował Biesiadę w Kole z największymi Gwiazdami Romskimi. Występuje na wielu koncertach w Polsce i zagranicą.
W swoim dorobku ma nagrane 12 płyt CD, 2 złote płyty i jedną platynową. Jego młodszy brat Dziani jest synem gwiazdora cygańskiej piosenki Don Vasyla i jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki romskiej w Polsce. Od lat prowadził Międzynarodowy Festiwal Kultury Romów, transmitowany na żywo przez TVP2, a w tym roku wystąpi i poprowadzi konferansjerkę na biesiadzie w Kole. Muzyka, którą prezentuje to wybuchowa mieszanka cygańskiego folku z dynamicznymi i tanecznymi rytmami latynoamerykańskimi. Na polskim rynku jeszcze nikt takiej muzyki nie wykonywał. Koncerty z jego udziałem, to prawdziwy pokaz niezwykłych umiejętności samego artysty jak i członków jego zespołu. Siostra mamy Dzianiego jest słynną artystką na całym świecie Randia – wielka gwiazda dawnej „Romy”. Usłyszycie przeboje znane z radia i tv miedzy innymi: „Jedno jest niebo”, „Ore ore”, „Zagraj mi piękny cyganie”, „Gdybym miał gitarę”.


Don Vasyl Junior & Cygańskie Gwiazdy zapraszają na „Biesiadę z Gwiazdami Romskimi” która odbędzie się 28 lipca w miejscowości Koło. W programie: atrakcje dla dzieci, grill, potrawy romskie, namiot z cygańską wróżką, sprzedaż romskich strojów.
Wystąpią znane zespoły z telewizji:
Don Vasyl Junior & Cygańskie Gwiazdy,
Dziani,
Cygańscy Książęta,
Tycjan & Dżeremi & Salvinia,
Tobi King & Vanesa
Roberto – Panek
Dekret
MixDance i inni artyści
Leyla -pokazy tańca egzotycznego-orientalnego

Początek imprezy od godz 16:00 do 23:00, część muzyczna od godz 18.00 do 23.00.
Prowadzący – Dziani.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE BIESIADOWANIE I ZABAWĘ Z GWIAZDAMI POD GWIAZDAMI!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj