DIALOG MOŻLIWOŚCI ZABRZE – w ramach Klastra Biznesów Kreatywnych

0
1801
Kolejna XI edycja Dialogu Możliwości odbędzie się 8 czerwca, w godz. 18.00-21.00, w Laboratorium Biznesów Kreatywnych, które mieści się w budynku Demex przy ul. Hagera 41 w Zabrzu.

 

Dialog Możliwości organizowany jest w ramach Klastra Biznesów Kreatywnych. Projekt ten jest doskonałą okazją do przekazania doświadczeń osobom, które aktywnie i twórczo działają. Swoim doświadczeniem z naszą publicznością podzielili się do tej pory m.in.: Zbigniew Barecki, Aleksandra Brzoza, Zbigniew Nawrat, Adam Radzimski, Tomasz Lemański oraz Piotr Pytel.

 

Główną ideą projektu, którą przekazujemy podczas Dialogu, jest hasło „Od pasji do biznesu”. Projekt promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Daje doskonałą szansę na skuteczną promocję oraz wymianę wartościowych kontaktów. Jest impulsem do aktywnego działania.

Cykliczne spotkania, tworzone w ramach Dialogu Możliwości, składają się z inspirujących prelekcji, wartościowych wrzutek informacyjnych oraz skutecznego networkingu. Prelegenci opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój biznesu oraz podejmowaniu wyzwań. Motywują i inspirują publiczność swoimi wystąpieniami.

 

W czerwcu prelegentami będą: – Ewa Kowacz – założycielka Fame Group, autorka projektu biznesowo-mentoringowego Jej Wysokość Komunikacja oraz pomysłodawczyni #TAG MAGAZINE oraz #TAG TV mającego na celu promocję lokalnych Marek; – Karol Pichura – przedsiębiorca, ratownik-instruktor pierwszej pomocy, założyciel oraz właściciel firmy medycznej Pich-Med, Założyciel Akademii Młodego Ratownika – Grzegorz Jaworski – przedsiębiorca branży eventowej i twórca innowacyjnych rozwiązań logistyczno-marketingowych, doradca, organizator i dj. projektant wydarzeń i brandów eventowych m.in. „Reggaeton vs Dancehall” , „Beach Party”, „Miasto Tańczy”. Szkoli event maganerów oraz współpracuje z markami taneczno-muzycznymi i przedstawicielami tych branż. Jest współfundatorem Fundacji Rozwoju Muzyki i Tańca.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/155343774911286/?fref=ts

 
Dialog Możliwości Zabrze
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj